Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Run-flat pneumatiky

Run-flat pneumatiky

Run-flat pneumatiky sú vhodné pre núdzové situácie. Tento typ pneumatík umožňuje bezpečnú jazdu v prípade značnej straty vzduchu. S Run-flat modelom pneumatík možete v prípade prázdnej pneumatiky stále jazdiť až do 100 km nie viac ako 50 mph (80 km/h). Týmto spôsobom, vodiči môžu riadiť sami až do garáže namiesto čakania na cestnú pomoc.

Štruktúra run-flat pneumatík

Pneumatiky run-flat majú špeciálne bočnice, ktoré pneumatike umožňujú pohybovať sa v prípade defektu. Tieto špeciálne bončice bránia treniu pneumatík a ich explózii. Ďalším znakom týchto špeciálnych bočných stien je to, že hrajú úlohu v spojení medzi posilňovačom riadenia a brzdy. Pneumatiky run-flat sú umiestnené na špeciálnych ráfikoch, čo nedovoľuje aby sa pneumatiky odelily od ráfika.

Optický signál v prípade defektu

V prípade možného poškodenia run-flat pneumatík (napr. punkcia), vodič bude informovaný pomocou špeciálneho displeja. Tento displej používa optický signál ktorý poukazuje na poškodenie pneumatiky. Pri použití run-flat pneumatík, už nie je nutné rezervné koleso. Použitím run-flat pneumatík znížená je spotreba paliva lebo run-flat pneumatiky nevážia toľko ako bežné pneumatiky.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby