Payment Banner

Pneumatiky pre nákladné vozidláZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Pneumatiky pre nákladné vozidlá

Nájsť si zodpovedajúce dvojice pneumatík pre nákladné vozidlo je oveľa ťažšie, než kupovať pravidelné pneumatiky pre osobné vozidlá. Okrem vyhľadávania správnej veľkosti, tiež je dôležité uvedomiť si, ktoré pneumatiky patria na ktoré nápravy: existujú pneumatiky ktoré sú určené pre hnacie nápravy, pre riadiace nápravy, pneumatiky pre všetky nápravy a pre príves. Pneumatikypriamo.com tiež ponúka pneumatiky pre všetky pozície. Dobrý pár pneumatík je rozhodujúci pre ťažké vozidlá, a to najmä v zime.
Požiadavky na pneumatiky pre kamióny sú veľmi vysoké - musia trvať na dlhých vzdialenostiach nesúce veľké zaťaženie, a dokonca musia byť prevádzkované mimo cesty. Použitie, rozloženie tlaku a valivý odpor sú dôležité indikátory, pokiaľ ide o kvalitu pneumatík. Ich vplyv sa tiež cíti na počte najazdených kilometroch, teda ekonomiky, ktorá by mohla byť najdôležitejším faktorom popri bezpečnosti.

Zimné pneumatiky pre Vaše nákladné vozidlo

Na Pneumatikypriamo.com môžete si vybrať z veľkého počtu nákladných pneumatík, vrátane zvučných mien značiek, ako sú Continental. Nevyhnutné je vybať si veľkosť, nápravu a sezónu, na zobrazenie pneumatík pre nákladné vozidlá ktoré sú k dispozícii v našom obchode. Sľubujeme Vám vysoko kvalitné produkty za prijateľné ceny a pre rýchle dodanie.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.