Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zapojte sa do pneumatikypriamo.com Affiliate programu


 


affiliates


Máte webovú stránku o autách, pneumatikách alebo ráfikoch s vysokou prevádzkou? Chceli by ste zarábať peniaze s vašou webovou stránkou? Pneumatikypriamo.com Affiliate program to uľahčuje!Staňte sa partnerom obchodu pneumatikypriamo.com:


Zapojte sa teraz do nášho Affiliate programu prostredníctvom affiliate Marketing siete Zanox alebo 2Performant a dostaňte svoje prvé provízie čo najskôr zajtra! Pristúpenie a účasť v našom Affiliate programe je zdarma.


Teraz si môžete vybrať vašu obľúbenú sieť:


Registrácia prostredníctvom Zanox


Registrácia prostredníctvom 2Performant


1. Integrujte reklamné materiály:


Ponúkame vám veľké množstvo propagačných materiálov, ktoré možno ľahko integrovať na vašu webovú stránku. Naše portfólio reklamných materiálov zahŕňa všetky obvyklé položky, ako sú bannery, textové odkazy a polia pre vyhľadávanie pneumatík (k dispozícii aj etikety v bielej verzii). Tu môžete najsť niečo pre každú webovú stránku! Odporúčame tiež integráciu našich reklamných materiálov do vášho Newsletteru k ďalšiemu zlepšeniu vašich provízii.


2. Vykonávajte predaj:


V prípade, že návštevník na vašej webovéj stránky klikne na integrovanu pneumatikypriamo.com reklamu, bude preposlaný do našho online obchodu pneumatikypriamo.com. Obdržíte atraktívnu províziu vo výške 3% za každý nákup uskutočnený v našom internetovom obchode zákazníkom ktorý nás navštívy z vášho webu. (provízia je vypočítaná z hodnoty objednávky, bez DPH a dopravy / balenia).


3. Zarobte provízije:


Môžete zarobiť pozoruhodné provízie, dokonca aj z niekoľko nákupov mesačne.


Naše podmienki pre Affiliate.

^