Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Zapojte sa do pneumatikypriamo.com Affiliate programu

 

affiliates
 

Máte webovú stránku o autách, pneumatikách alebo ráfikoch s vysokou prevádzkou? Chceli by ste zarábať peniaze s vašou webovou stránkou? Pneumatikypriamo.com Affiliate program to uľahčuje!

Staňte sa partnerom obchodu pneumatikypriamo.com:

Zapojte sa teraz do nášho Affiliate programu prostredníctvom affiliate Marketing siete Awin, Dognet a dostaňte svoje prvé provízie čo najskôr zajtra! Pristúpenie a účasť v našom Affiliate programe je zdarma.

Teraz si môžete vybrať vašu obľúbenú sieť:

Awin

Registrácia prostredníctvom Awin

Dognet

Registrácia prostredníctvom Dognet

1. Integrujte reklamné materiály:

Ponúkame vám veľké množstvo propagačných materiálov, ktoré možno ľahko integrovať na vašu webovú stránku. Naše portfólio reklamných materiálov zahŕňa všetky obvyklé položky, ako sú bannery, textové odkazy a polia pre vyhľadávanie pneumatík (k dispozícii aj etikety v bielej verzii). Tu môžete najsť niečo pre každú webovú stránku! Odporúčame tiež integráciu našich reklamných materiálov do vášho Newsletteru k ďalšiemu zlepšeniu vašich provízii.

2. Vykonávajte predaj:

V prípade, že návštevník na vašej webovéj stránky klikne na integrovanu pneumatikypriamo.com reklamu, bude preposlaný do našho online obchodu pneumatikypriamo.com. Obdržíte atraktívnu províziu vo výške 3% za každý nákup uskutočnený v našom internetovom obchode zákazníkom ktorý nás navštívy z vášho webu. (provízia je vypočítaná z hodnoty objednávky, bez DPH a dopravy / balenia).

3. Zarobte provízije:

Môžete zarobiť pozoruhodné provízie, dokonca aj z niekoľko nákupov mesačne.

Naše podmienki pre Affiliate.

pneumatikypriamo.com Affiliate Programme: