Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Protektorované pneumatiky

Protektorované pneumatiky

Protektorované pneumatiky sú lacnou alternatívou pre vodičov s obmedzeným rozpočtom, ktorí hľadajú kvalitné pneumatiky. Pre výrobu týchto pneumatík používa sa zvláštny spôsob. Prostredníctvom tohto procesu, nová gumová vrstva sa položí na behún pneumatiky. Protektorované pneumatiky sú viac a viac populárne na trhu, a možno ich nájsť v celej rade na prémiové značky za prijateľné ceny. Protektorované pneumatiky sú vyrábané v rôznych veľkostiach pre rôzne priemery ráfika a hĺbku vzorky.

Protektorované pneumatiky vysokej kvality

Protektorované pneumatiky, vyrobené v priemyselnom množstve, môžu ľahko konkurovať úplne novým pneumatikám. Protektorované zimné pneumatiky sú často uvedené v testoch pre optimálnu priľnavosť na zasnežených cestách. Protektorované pneumatiky nesmú dostať žiadne negatívne známky alebo preukázať zlé jazdné vlastnosti. Jedinou nevýhodou tohto typu pneumatík, je to, že sa rýchlejšie opotrebujú. Opotrebenie týchto pneumatík je asi 30% v porovnaní s zbrusom nových pneumatík. To je dôvod, prečo sú protektorované pneumatiky lacnejšie. Môžete ušetriť až 50%.

Vlastnosti protektorovaných pneumatík

Zvyčajne, pneumatiky môžu byť obnovené iba raz a musía spĺňať rad požiadaviek. Napríklad, plášť pneumatík by nemal byť vôbec poškodený. Týmto spôsobom sú bezpečnostné štandardy zaistené.

Významný príspevok k ochrane životného prostredia.

Protektorované pneumatiky nie sú iba lacné, ale tiež prispievajú k ochrane životného prostredia zachovaním nerastných surovín a fosílnych palív. Najmenej 28,5 litrov benzínu, je potrebné, pre výrobu novej pneumatiky. Pre výrobu protektorovanej pneumatiky sa vyžaduje o 20% menej materiálov.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby