Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Nákladné pneumatiky

Nákladné pneumatiky

Hľadanie vhodného páru pneumatík pre nákladné auto je oveľa ťažšie, než nakupovať regulárne pneumatiky pre auto. Okrem toho že musíte vyhľadať správnu veľkosť, tiež je dôležité dbať na to, na ktorú nápravu patria: existuju pneumatiky určené pre hnaciu nápravu, pre riadiacu nápravu a pre zdvíhaciu nápravu. Pneumatikypriamo.com tiež ponúkajú pneumatiky pre všetky nápravy. Dobrý pár pneumatík je rozhodujúci pre ťažké vozidlá, a to najmä v zime. Požiadavky na pneumatiky pre kamióny sú veľmi vysoké - majú trvať na dlhé vzdialenosti, nosiac veľké zaťaženie, a niekedy dokonca musía byť prevádzkované mimo cestu. Opotrebenie, rozloženie tlaku a valivý odpor sú dôležité ukazovatele na akosť pneumatiky. Ich vplyv sa tiež cítil na počte najazdených kilometrov, teda ekonomike, ktorý by mohol byť najdôležitejším faktorom popri bezpečnosti.

Zimné pneumatiky pre vaše vozidlo

Na Pneumatikypriamo.com môžete si vybrať z veľkého počtu nákladných pneumatík, vrátane zvučných mien značiek, ako sú Continental. Zvoľte si veľkosť, nápravu a obdobie pre zobrazenie nákladných pneumatík dostupných v našom obchode. Sľubujeme Vám vysoko kvalitné produkty za prijateľné ceny s najväčšou rýchlosťou dopravy.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby