Payment Banner

Accelera letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Ak hľadáte na trhu nové letné pneumatiky, ktoré môžu poskytnúť dostatočnú bezpečnosť a efektivitu, bez toho, aby vážne vyčerpali váš svoj rozpočet, pneumatikypriamo.com vám ponúkajú skutočne lacné pneumatiky Accelera pre Vaše vozidlo. Prichádzajú v rôznych typoch a veľkostiach, a ľahko nájdete model, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Najúspešnejšie letné pneumatiky Accelera sú modely Alfa, Beta, PHI, a Iota. Accelera Alpha je výkonna pneumatika pre kompaktné a stredné auta, k dispozícii vo veľkostiach d 14 do 18 palcov (priemer ráfika). Prípadne, môžete sa rozhodnúť pre Accelera PHI; tento model je tiež konkurenčný v triede výkonnosti, a je ponúkaný vo variantoch s vnútorným priemerom 16 až 20 palcov. Konštrukcia dezénu zdôrazňuje odozvu riadenia a jemnosť pri zatáčaní - poskytuje pozoruhodnú priľnavosť a spätnú väzbu vodičovi v tejto cenovej kategórii, a to najmä na suchom povrchu.

Plaťte menej za viac

Ak dávate prednosť viac praktickému, pokojnejšiemu štýlu jazdy, line-up značky tiež zahŕňa turné letné pneumatiky. Tieto modely sú zamerané na znížený valivý odpor, čím poskytujú lepšiu spotrebu paliva a pohodlie. Populárna Accelera Beta je vhodná aj pre stabilnu, každodennú jazdu za všetkých poveternostných podmienok, a poskytuje dobrú energetickú účinnosť a dostatočnú odolnosť pri aquaplaningu; toto môže byť najlepšia pneumatika pre vás, ak vlastníte kompaktný alebo stredneý osobný automobil. Ak mate SUV, zistíte, ze je cena pre Accelera Iota a celkova kvalita lákava. Čokoľvek si vyberiete, postup objednávania je jednoduchý, a my zaručíme vynikajúcu zákaznícku službu a bezkonkurenčné ceny. Objednajte teraz na pneumatikypriamo.com, a vaše auto a vaša peňaženka pocítia výhody.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more