Payment Banner

Accelera – Zimné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Založená v roku 1996, Accelera značka je stále viac a viac prítomná na trhu - pomocou nízkych cien a atraktívneho dizajnu vyniká v tejto konkurenčnej triede. Zimné pneumatiky Accelera boli špeciálne vyvinuté, prekvapili svojim výkonom a cenou.

Mnoho vodičov sú ochotní minúť veľa peňazí, aby vymenili svoje letné pneumatiky na začiatku chladného obdobia. Avšak, početné testy ukázali, že aj tie najlepšie prémiové letné pneumatiky nemôžu súťažiť so špecializovanými zimnými pneumatikami pri veľmi nízkych teplotách, alebo na zasnežených vozovkách. Rozpočtové zimné pneumatiky predstavujú atraktívnu voľbu pre nákladovo-vedomých vodičov, ktorí sa nevzdávajú bezpečnosti.

Najlacnejší spôsob, ako riadiť cez zimu

Accelera zimnými pneumatikamy sú uvádzané na trhu ako X-Grip/ Sneh série, a spotrebiteľské ohodnotenie ich označilo ako jedny z najlepších pneumatík indonézskeho výrobcu. pneumatikypriamo.com Vám prinášajú vážne lacné zimné pneumatiky Accelera, za bezkonkurenčné ceny. Využite to, čo môžeme ponúknuť, a použite náš inteligentný vyhľadávací system a ľahko vyhľadajte najlepšie pneumatiky pre najlepšie ceny.

Objednávanie u nás je jednoduché, cena zahŕňa dodanie zadarmo na území Slovenska. Vaše nové zimné pneumatiky budú ľahko odoslané na miesto podľa Vášho výberu. - Priamo k Vašim dverám, alebo ak to žiadate, priamo do pneuservisu vo Vašom okolí, pre okamžitú montáž.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more