Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Accelera

Založená v roku 1996, Accelera značka je stále viac a viac prítomná na trhu - pomocou nízkych cien a atraktívneho dizajnu vyniká v tejto konkurenčnej triede. Zimné pneumatiky Accelera boli špeciálne vyvinuté, prekvapili svojim výkonom a cenou.

Mnoho vodičov sú ochotní minúť veľa peňazí, aby vymenili svoje letné pneumatiky na začiatku chladného obdobia. Avšak, početné testy ukázali, že aj tie najlepšie prémiové letné pneumatiky nemôžu súťažiť so špecializovanými zimnými pneumatikami pri veľmi nízkych teplotách, alebo na zasnežených vozovkách. Rozpočtové zimné pneumatiky predstavujú atraktívnu voľbu pre nákladovo-vedomých vodičov, ktorí sa nevzdávajú bezpečnosti.

Najlacnejší spôsob, ako riadiť cez zimu

Accelera zimnými pneumatikamy sú uvádzané na trhu ako X-Grip/ Sneh série, a spotrebiteľské ohodnotenie ich označilo ako jedny z najlepších pneumatík indonézskeho výrobcu. pneumatikypriamo.com Vám prinášajú vážne lacné zimné pneumatiky Accelera, za bezkonkurenčné ceny. Využite to, čo môžeme ponúknuť, a použite náš inteligentný vyhľadávací system a ľahko vyhľadajte najlepšie pneumatiky pre najlepšie ceny.

Objednávanie u nás je jednoduché, cena zahŕňa dodanie zadarmo na území Slovenska. Vaše nové zimné pneumatiky budú ľahko odoslané na miesto podľa Vášho výberu. - Priamo k Vašim dverám, alebo ak to žiadate, priamo do pneuservisu vo Vašom okolí, pre okamžitú montáž.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby