Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Alliance Pneumatiky

Alliance

Aliance Tire Group je známi výrobca pneumatík ktorý ponúka prevažne poľnohospodárske, lesnícke, priemyselné a off – road pneumatiky na všeobecné účely v rámci Alliance, Galaxy a Primex. Spoločnosť bola založená v Izraeli v roku 1950 ako výrobca automobilových pneumatík. V raných 60. rokov, Alliance začala vyrábať predné a zadné diagonálne pneumatiky pre traktory, postupne presúvajúc pozornosť na trh poľnohospodárskych pneumatík.

Jeho aktuálna úroveň ako vysoko-profilového poľnohospodárskeho, priemyselného a OTR výrobcu pneumatík bola zarobená viac ako šesť desaťročí tvrdov prácov a skúsenostov. Pneumatiky Alliance sú vysoko cenené produkty pre hospodárske vozidlá, a firma sa pýši vedúcim postavením na trhu pneumatýk riadenia plodín a flotation.

Urobte rozdiel - kúpte pneumatiky Alliance na pneumatikypriamo.com

Na mytyres.co.uk, pomocou našej možnosti priaťeľského zákazníckeho vyhľadávania, si môžete vybrať z veľkého množstva Alliance poľnohospodárskych, lesníckych, priemyselných, stavebníckych a univerzálnych pneumatiky OTR. Rôzne modely sú dodávané v rôznych veľkostiach, vhodné pre celý rad vozidiel a použití. Atraktívne ponuky pre Váš traktor zahrnajú populárne Alliance Farm Pro 85 - alebo, ak máte záujem o pneumatiky pre váš traktor-ťahané kombajn, mali by ste zvážiť Alliance 349 a súvisiace produkty.
< br/> Možno chcete prémiové pneumatiky pre bagre, alebo potrebujete viacúčelovú pneumatiku môžete sa vždy spoľahnúť na náročné stavebné alebo priemyselné úlohy; ak áno, určite nájdete Alliance 224 alebo 570 veľmi lákavým návrhom. Alliance je tiež špecialistom v obore flotation pneumatík, ktoré poskytujú vynikajúce schopnosti zaťažovania a zároveň obmedzujú škody na krehkéj pôde a vegetácii.

Pneumatiky Alliance nemusia byť vždy najlacnejšia možnosť, ale ponúkajú vysokú úžitkovú hodnotu - môžete ušetriť peniaze v dlhodobom horizonte pomocou nakupovanim kvality! Ak sú vaše priority efektivita, vynikajúca odolnosť proti opotrebovaniu, optimálna priľnavosť a hladká jazda, kúpte pneumatiky Alliance v našom internetovom obchode.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby