Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Apollo

V súčasnosti ohodnotení ako 17-ty najväčší výrobca pneumatík na svete, Apollo Pneumatiky Ltd oznámili svoj zámer zvýšiť už pozoruhodný výkon - spoločnosť stanovila pre seba ciele pohybujúce sa až na 10-tu pozíciu do roku 2016. Tvrdením o bezpečnosti zákazníkov ako svojej hlavnej priority Apollo sa stal významným a veľmi aktívnym členom iniciatívy ""Pneumatiky-Bezpečnosť"" - podieĺajúc sa na zvyšovaní povedomia verejnosti o rizikách spojených s chybnými alebo ojazdenými pneumatikami.

Bezpečnosť je, samozrejme, najdôležitejšia kvalita zimná pneumatika Chladné obdobie je náročný period pre vodičov a použitie pneumatík, ktoré nie sú vhodné pre zimné podmienky a to je hlavná príčina nehôd. Zimné pneumatiky Apollo nerobia žiadne kompromisy ohľadom bezpečnosti, a zároveň prinášajú dobré pohodlie a efektivitu. Materiály a konštrukčné riešenia sú starostlivo vyberané aby zabezpečili výkon, hospodárnosť a spoľahlivosť, združujúc chémiu a fyziku v balíčku moderného inžinierstva.

Navštívte pneumatikypriamo.com a kúpte vynikajúce pneumatiky Apollo pre chladné obdobie - napríklad Apollo Acelere Winter, hodnotené ako ""Odporúčané"" rôznymi európskymi špecializovanými časopisami. Tento model viedol v rade testov, najmä s ohľadom na silnú konkurenciu prémiových modelov – výborne boli ohodnotené lebo preukázali dobrú trakciu a brzdenie na snehu a na zasnežených vozovkách

pneumatikypriamo.com ponúka zimné pneumatiky Apollo za prekvapivo priaznivé ceny. S nami, online nakupovanie je pohodlné a výnosné; zabezpečujeme aj dodanie zadarmo na území Slovenska pri objednaní najmenej dvoch pneumatík, a prístup k rozsiahlej siete pneuservisov.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby