Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Bentley

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Bentley je jedným z najväčších výrobcov luxusných automobilov na svete. Vzhľadom k menšiemu počtu dostupných modelov, nie všetci výrobcovia pneumatík ponúkajú vhodné pneumatiky pre osobné automobily Bentley. Je možné plne vychutnať luxus ponúknutých automobilov Bentley, a nízky valivý odpor pneumatík. Tieto pneumatiky zabezpečujú nízku hladinu hluku vo vnútri vozidla a nízku spotrebu paliva.

Vhodné veľkosti pneumatík pre osobné automobily Bentley

Pokiaľ ide o výber vhodnej veľkosti pneumatík pre Bentley, rozsah je pomerne veľký a závisí od modelu auta, ktoré vlastníte. Pôvodné vybavenie pre Bentley Azure je 255/45 R19. Ďalšie schválené veľkosti pneumatík pre vozidlá Bentley sú:

  • 275/45 R19
  • 275/35 R20
  • 265/30 R22

Venujte pozornosť počas objednávania pneumatík a výbere veľkosti pneumatík, a uistite sa o tom v osvedčení o registrácii alebo v technickom preukaze vozidla.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.