Payment Banner

Pneumatiky BKT - získať čo najviac zo svojich strojov

Pneumatiky BKT - získať čo najviac zo svojich strojov


Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

BKTbola založená v roku 1995 a v súčasnosti je jedným z popredných svetových výrobcov terenných pneumatík pre priemyselné a poľnohospodárske využitie. V súčasnej dobe spoločnosť prevádzkuje tri výrobné závody pneumatík a pokročilé, výrobný závod v Indii a exportuje svoje výrobky do viac ako 120 krajín po celom svete. Značka je známa pre svoje kvalitné viacúčelové a špecializované pneumatiky za farmové, rašelinové, stavebnícke, lesnícke a priemyselné aplikácie, ale aj pre športové a úžitkové ATV pneumatiky a motokárrové pneumatiky.

Pevné uchopenie v každej situácii s pneumatikami BKT z pneumatikypriamo.com

Na pneumatikypriamo.com, si môžete kúpiť za nanajvýš zvýhodnené ceny BKT pneumatiky vhodné pre širokú rozsah aktivít. Ak potrebujete spoľahlivé poľnohospodárske a lesnícke pneumatiky, zvážte vynikajúce modely 65, 70 a 85 radu radiálnych pneumatík pre traktory, alebo 90 a 95 radu radiálnych pneumatík pre poľnohospodárske traktory. Mnohé ďalšie modely sú tiež k dispozícii, ako sú harvestorové pneumatiky, flotation pneumatiky,pneumatiky pre traktory z hlbokým dezénom, pneumatiky za traktory za zavlažovanie, a predné pneumatiky pre traktory.

BKT tiež produkuje vynikajúce OTR a priemyselné pneumatiky ako asimetrickéj tak aj radiálnej konštrukcii, ako aj viacúčelové pneumatiky pre nákladné automobily, pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky, priemyselné traktory, a vyklápacie nákladače a sklápače, rýpadlá, vibračné stroje, podzemné banské stroje, prívesi, rovnako ako aj pneumatiky pre všetky tereny a pneumatiky pre trakciu na piesku.

Objednajte teraz viacúčelové a špecializované BKT pneumatiky z pneumatikypriamo.co, a získajte najvačšiu hodnotu za vaše peniaze. Náš rad platobných metód je zameraný na flexibilitu a bezpečnosť - s populárnymi voľbami, ako sú bankový prevod, kreditná karta a PayPal

.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.