Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Barum

Zimné pneumatiky Barum

Barum je výrobca pneumatík súčasťou Continental Group od roku 1993., a ponúka vysoko kvalitné pneumatiky za bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Pneumatiky značky Barum sú zvyčajne vyrábané v Českej republike, kde bola spoločnosť založená v roku 1945. Ich rada produktov zahŕňa pneumatiky pre osobné automobily, úžitkové vozidlá, nákladné automobily a priemyselné vozidlá. S modelom Polaris 3, Barum ponúka zimné pneumatiky, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy. Výkonné sú najmä na mokrej vozovke, kde je ich manipulácia aquaplaningu rovnako tak dobrá, ako ich celková ovládateľnosť a zatáčanie - ako sa ukázalo v priebehu ADAC testov zimných pneumatík v roku 2012. Dokonca aj na vozovkách, ktorých súčasťou sú dlhé, zasnežené úseky, Barum Polaris 3 je spoľahlivým a vysoko ekonomickým partnerom. Zimné pneumatiky Barum za skvelú cenu, vyskúšajte dobré výkony a ohodnotenie spotreby paliva - čo môžete pocítit aj vo svojej peňaženke. Polaris 3 je k dispozícii v rôznych veľkostiach medzi 13 a 18 palcov, a v rôznych rýchlostných indexoch od 190 až 240 km/h - Barum má správne zimné pneumatiky pre takmer každý model automobila.

Väčšia bezpečnosť so zimnými pneumatikami Barum

Barum SnoVanis 2 je ideálny pre dodávkové a nákladné automobily. Najväčší význam tieto pneumatiky majú najmä na snehu, čo z nich robí ideálne pneumatiky pre sneh - to je zabezpečené vysokým počtom drážok a snehových vreciek vonkajších drážok. To platí na vozovkách pri nepriaznivých podmienkach a tiež presviedčajú krátkou brzdnou dráhou - ich záber je jednoducho bezkonkurenčný. Valivý odpor bol optimalizovaný tak, aby SnoVanis 2 mal významný pozitívny vplyv na spotrebu paliva. Akokoľvek zimné pneumatiky Barum sú vynikajúcou voľbou v rozhodovaní. Bezpečnosť a výkon sú vždy zdôrazňované, v kombinácii s nízkymi cenami a vynikajúcim servisom od pneumatikypriamo.com, určite Vám poskytnú príjemný zážitok z jazdy v zime.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby