Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Coker - výberové produkty pre náročných nadšencov

Spoločnosť z centrálov v Tennessee, USA, pokladaná Coker Tire Company má dlhú tradíciu a bezúhonnú reputáciu vo výrobe Vintage pneumatiky. Firma vyrába vlastnú značku diagonálnych a radiálnych pneumatík, Coker Classic, rovnako ako jej na trhu dobre pozicionovanú značku Excelsior, ale tiež vyrába výberové pneumatiky pre rad ďalších známych značiek, ako BF Goodrich, Firestone, Michelin a American Classic.

Len na pneumatikypriamo, reštaurátori a zberatelia klasických vozidiel a vozidiel vintage štýlu nájdu unikátnu zbierku pneumatík Coker, ktoré zostávajú verné dobovéj estetiky, pri zabezpečení kvality a funkčnosti čo poskytujú najnovší dizajn, výroba a technológie kontroly kvality.

Oživťe históriu s istotou - kúpte pneumatiky Coker vintage z pneumatikypriamo.com

Predstavená na európskych trhoch v roku 1995, elegantná Coker klasická radiálna pneumatika z bielov bočnicov predstavovala prvý moderný radiálny dizajn zo širokóv bielov bočnicov. Pre tých, ktorí dávajú prednosť autentickosti než každodennéj praktickosti, bias-play z bielov bočnicov sú tiež k dispozícii. Plne certifikované EHK ( Európsksov Hospodárskov Komisiov ), a ponúka celoročné amožnosti, tieto krásne modely sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, v závislosti na pokrití ráfiku.

Ďalšia vynikajúci rad výrobkov pre vaš zoznam želaní prichádza v podobe zvodného Coker Classic Redlines - ideálnou voľbou pre fanúšikov auta. Samozrejme, milovníci automobilov z počiatku minulého storočia tiež majú možnosť vybrat si pneumatiky, z veľkéj ponuky pneumatík z čiernym alebo bielym kruhom na bočnici.

Objednajte teraz vintage pneumatiky Coker z našho online obchodu za výborné ceny. Ak by ste chceli aby vaše nové pneumatiky, boli dodané priamo do servisnéj stanici blízko vás, kliknite na tlačidlo "" Hľadaj servisnú stanicu"" - máme viac než 200 partnerov po celom Slovensku, ktorý poskytujú vysoko profesionálne služby v oblasti montáže pre naších zákazníkov, pridávajúc k pohodliu aj hodnotu.

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby