Payment Banner

Pneumatiky Coker - výberové produkty pre náročných nadšencovZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Spoločnosť z centrálov v Tennessee, USA, pokladaná Coker Tire Company má dlhú tradíciu a bezúhonnú reputáciu vo výrobe Vintage pneumatiky. Firma vyrába vlastnú značku diagonálnych a radiálnych pneumatík, Coker Classic, rovnako ako jej na trhu dobre pozicionovanú značku Excelsior, ale tiež vyrába výberové pneumatiky pre rad ďalších známych značiek, ako BF Goodrich, Firestone, Michelin a American Classic.

Len na pneumatikypriamo, reštaurátori a zberatelia klasických vozidiel a vozidiel vintage štýlu nájdu unikátnu zbierku pneumatík Coker, ktoré zostávajú verné dobovéj estetiky, pri zabezpečení kvality a funkčnosti čo poskytujú najnovší dizajn, výroba a technológie kontroly kvality.

Oživťe históriu s istotou - kúpte pneumatiky Coker vintage z pneumatikypriamo.com

Predstavená na európskych trhoch v roku 1995, elegantná Coker klasická radiálna pneumatika z bielov bočnicov predstavovala prvý moderný radiálny dizajn zo širokóv bielov bočnicov. Pre tých, ktorí dávajú prednosť autentickosti než každodennéj praktickosti, bias-play z bielov bočnicov sú tiež k dispozícii. Plne certifikované EHK ( Európsksov Hospodárskov Komisiov ), a ponúka celoročné amožnosti, tieto krásne modely sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, v závislosti na pokrití ráfiku.

Ďalšia vynikajúci rad výrobkov pre vaš zoznam želaní prichádza v podobe zvodného Coker Classic Redlines - ideálnou voľbou pre fanúšikov auta. Samozrejme, milovníci automobilov z počiatku minulého storočia tiež majú možnosť vybrat si pneumatiky, z veľkéj ponuky pneumatík z čiernym alebo bielym kruhom na bočnici.

Objednajte teraz vintage pneumatiky Coker z našho online obchodu za výborné ceny. Ak by ste chceli aby vaše nové pneumatiky, boli dodané priamo do servisnéj stanici blízko vás, kliknite na tlačidlo " Hľadaj servisnú stanicu" - máme viac než 200 partnerov po celom Slovensku, ktorý poskytujú vysoko profesionálne služby v oblasti montáže pre naších zákazníkov, pridávajúc k pohodliu aj hodnotu.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies
Naša ponuka je "all inclusive"
Naše ceny pneumatík sú vrátane DPH a prepravných nákladov.