Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Cooper

Buďte pripravení na každý stav vozovky s Copper celoročnými pneumatikami

Cooper Tire & Rubber Company je Americký výrobca pneumatík s viac než storočnými skúsenosťami v tejto oblasti, je jedným z najviac konkurencieschopných a cenených v celom svete. V priebehu tejto doby neustále vyvíjali nové technológie, vyrábajúc pneumatiky s vysokým výkonom pre širokú škálu typov vozidiel a veľkostí kolesá.

Kombináciou vlastností z oboch zimné a letné pneumatiky Cooper Celoročné pneumatiky sú tou správnou voľbou, ak chcete bezpečný a účinný pôžitok z jazdy. Bezpečnosť pochádza z výnimočnéj zmesi pre priľnavosť na suchéj a mokréj vozovke pochádzajúc z delikátnej konštrukcii pneumatiky ako by poskytla prvotriedne priľnavosť, zatiaľ čo účinnosť pochádza z kombinácie dynamických jazdných vlastnosti a ovládania s tichóv a pohodlnóv jazdov a progresívnym štýlom. Z katalógu Cooper Celoročných pneumatík stojí za zmienku, že sú odmenené seriály ako Cooper Zeon RS3-A, CS5 Ultra Touring, Lifeliner GLS, Trendsetter SE, atď.

Nájdite pravé Cooper celoročné pneumatiky pre vás pneumatikypriamo.com . Tu si môžete objednať on-line zo širokého rozsahu veľkostí a modelov za konkurencieschopné ceny.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby