Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Cooper - vážte si hodnotu bezpečnosti

S viac ako 100 rokov skúseností v oblasti výroby pneumatík podnikania, Cooper je jednou z najuznávanejších značiek v odvetví. So širokou škálu kvalitných výrobkov ktoré ponúka, dnešný Cooper katalóg je lákavejší ako inokedy. Kvalita a peňažná hodnota sú kľúčové vlastnosti produktov spoločnosti, môžete vždy nájsť pneumatiky Cooper vhodné pre vaše konkrétne potreby na pneumatikypriamo.com – za veľmi výhodné ceny!

V chladnom období, náš online obchod ponúka celý rad zimných pneumatík Cooper pre osobné automobily všetkých veľkostí, SUV a ľahkých úžitkových vozidiel. Produktové rady Discoverer a Weather-Master patria do modelov pre akékoľvek zimné použitie, vrátane ekonomických pneumatík pre mestské automobily, pohodlné cestovanie pneumatiky pre rodinné autá, vysoko výkonné pneumatiky a 4x4 zimných špecialistov.

Postavte svoju bezpečnosť ako prioritu, s zimnými pneumatikami Cooper na pneumatikypriamo.com

Cooperove modely Weather-Master používajú vysoko kvalitné materiály, moderný smerový dezén a 3D drážkovú technológiu aby poskytli absolútnu dôveru v zimných podmienkach. Cooper Weather-Master S/T2 a S/T3 sú modely pre kompaktné a stredne veľké automobili, Weather-Master SA2 bol navrhnutý špeciálne aby čelil výkonom vysoko výkonných vozidiel, a Weather-Master WSC je ideálny pre výkonné SUV-čka.

Špeciálne na použitie pre SUV a 4x4, produktová rada Cooper Discoverer zaisťuje neúnavnú trakciu a kontrolu v ťažkých zimných podmienkach - tým, že zamestná najnovších kremičitý gumové látky a špičkovým dizajnom riešenie pre vynikajúce trakciu na ľade a snehu. Discoverer M+S Sport a M+S2 sú vhodné pre vysoko výkonné SUV, zatiaľ čo je Discoverer M + S veľmi vhodný produkt pre off-road vozidlá.

Objednajte si teraz Cooper zimné pneumatiky na pneumatikypriamo.com, a profitujte z našich vynikajúcich cien a kvalitného zákazníckeho servisu - ako čo je bezplatné doručenie v rámci Slovenska pri objednaní dvoch alebo viac pneumatík!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby