Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Cultor - Prémiové poľnohospodárske pneumatiky pre vašu farmu

Cultor

Vo svojom hľadaní kvalitných radiálnych pneumatík a poľnohospodárskych pneumatík pre všetky druhy poľnohospodárskych aplikácii, pneumatiky Cultor prídu na myseľ. Nakupujte tieto kvalitné kolesá od CGS Tyres na pneumatikypriamo.com online. To sú nielen výkonné pneumatiky, ale je pneumatika Cultor považovaná za účinnú značky , ktorý vám poskytne dobrú hodnotu za vaše peniaze. Tieto zadné traktorové kolesá sú tu, aby sa ubezpečilo, že blatisté podmienky nie sú problém pre vás. Pozrite sa na radiálne-85, radiálne-70, radiálne-65, rovnako ako radiálne-S pneumatiky a urobte svoj výber.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nosnosti a technických údajách, môžete sa jednoducho pozrieť na popis výrobku, ktorý tiež obsahuje všetky relevantné informácie uvedené na EÚ štítku pneumatiky. Majte na pamäti, že je doprava zadarmo pokial, si kúpite aspoň dve pneumatiky naraz. Jednotlivé recenzie spotrebiteľov tiež ukazujú, prečo sú traktorové pneumatikyCultor naozaj najlepšie v svojej triede. Pozrite sa na ne dnes!

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby