Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Deestone - bezpečné a funkčné, za zaujímavé ceny

Deestone je ambiciózny výrobca pneumatík z Thajska. Potom, čo začal v roku 1978 ako osobná malá továreň, Deestone Tires teraz prevádzkuje päť moderných výrobných závodov. Zapísaná v roku 1997, firma spočiatku získala silnú, ale hlavne miestnu povesť vytváraním komerčných pneumatík. Od tej doby, intenzívne investície do svojich výrobných a zariadeni pre vývoj produktov umožnili Deestone expandovať do sektoru radiálnych osobných automobilov a ľahkých úžitkových vozidiel.

Potom, čo rýchlo získala značný podiel na thajskom domácom trhu výrobca sa značne zameral na export - v týchto dňoch, viac ako 60% svojej produkcie ponúka na medzinárodnom trhu, od Ďalekého a Stredného východu do Európy a Severnej Ameriky. Výroba však zostála v Thajsku, a to napriek lacnejšej pracovnéj sily inde v regióne, vzhľadom k bohatému lokálnemu zásobovaniu kvalitnými pneumatikami.

Vždy dobrá hodnota za vaše peniaze, s pneumatikami Deestone z pneumatikypriamo.com

Ekonomika pneumatikového trhu vo Veľkéj Británii je intenzívne sporná, a nízke ceny sú už nestačia na zaistenie úspechu - však, zdá sa že Deestone, našiel účinný recept. Na pneumatikypriamo.com, máme celý rad pneumatík Deestone, ktoré sa spoliehajú na dobrú každodennú funkčnosť, ako aj atraktívne ceny ako by konkurovala za Váš záujem. Rad pneumatík Deestone má veľkú škálu modelov, z rôznych typami a veľkostiami. Môžete si kúpiť cyklistické alebo motocyklové pneumatiky, pneumatiky pre osobné automobily,SUV a pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá, vysoko trakčné off-road pneumatiky, rovnako ako špeciálne pneumatiky pre veľké i malé poľnohospodárske alebo priemyselné stroje.

V obchodepneumatikypriamo.com, vždy ponúkame najlepšie produkty a služby. Objednajte teraz dve alebo viac pneumatík Deestone za úžasné ceny z nášho on-line obchodu a dodávka na uzemí Slovenska bude zadarmo!

"
^