Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Double Coin - solídny výkon za prijateľnú cenu

Double Coin

So sídlom v Šanghaji, Double Coin je Čínsky výrobca pneumatík, ktorý si kladie za cieľ potvrdiť seba na trhu tým, že produkuje spoľahlivé pneumatiky za vysoko konkurencieschopné ceny. Spoločnosť ponúka ucelený rad pneumatík pre kamióny, poľnohospodárske a priemyselné stroje navrhnuté tak, aby poskytovali funkcionalitu v každom pracovnom prostredí a dlhou životnosť.

Double Coin je členom skupiny Aliancie Čínskych Výrobcov (CMA), organizácie, ktorá propaguje a podporuje úsilie čínskych výrobcov na európskych a amerických trhoch. Členské spoločnosti spolupracujú vo všetkom, od logistických operácií po vývoj výrobku, budujúc základne zdroje potrebné inžinierom a podporujú kvalitu ISO-certified pneumatík pre náročné Západné trhy.

Spoľahlivé riešenie pre ťažké pracovné stroje, s pneumatikami Double Coin z pneumatikypriamo.com

Rozsah Double Coin pneumatík pre kamióny a autobusy sa skladá z pružných pneumatík a pneumatík s nižšou spotrebou pohonných hmôt pre kamióny a prívesy pre rôzne aplikácie, od lokálneho dodávania až po dlhodobé ťahanie, rovnako ako zmiešané služby. Rôzne aplikácie modelov pohonových poloh a všetkých poloh sú k dispozícii, ako je odolný Double Coin RR680 - all-position pneumatika so širokými drážkami a lamelami s kanálmi pre efektívne odstránenie vody a lepšiu trakciu.

Pre priemyselné, banícke a stavebné aplikáciácie, Double Coin off-the-road produktový rad zahŕňa viacúčelové malé, veľké, a obrovské radiálne OTR pneumatiky vhodné pre tvrdú prácu v najnáročnejších podmienkach. Špecializované modely pre vozidla, ako sú mobilné žeriavy a šmykové nakladače sú tiež k dispozícii.

Ak potrebujete robustné pneumatiky pre poľnohospodárske stroje, Double Coin Virgo R-1 je hlboko schodíkový model so šikmými čiarovými výstupkami, ktoré poskytujú vynikajúcu trakciu a únosnosť.

Objednajte teraz spoľahlivé a cenovo dostupné pneumatiky Double Coin z pneumatikypriamo.com . Ponúkame dodanie zadarmo na území Slovenska a populárne platobné možnosti, ako sú bankový prevodo, kreditná karta a Paypal.

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby