Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Dunlop

Športová a pohodlná jazda s letnými pneumatikami Dunlop

Pokračujúcim výskumom a vývojom výrobcu pneumatík Dunlop sa darí výrazne zlepšiť výkon letných pneumatík Dunlop s každou novou generáciou. Najnovšie letné pneumatiky od Dunlop sa vyznačujú výnimočnou manipuláciou na suchých a mokrých vozovkách.

Inovatívna technológia pre športovú jazdu

Úplný vývoj Dunlop má jediný cieľ: dokonalú kombináciu bezpečnosti a pohodlia pri jazde. Navyše, nízky valivý odpor vedie k zníženiu spotreby paliva a zníženiu emisií CO2. Letné pneumatiky Dunlop poskytujú nízku úroveň hluku a zaisťujú optimálny odpor. Letné pneumatiky Dunlop ponúkajú vysokú mieru bezpečnosti pri pohľade rizika aquaplaningu a zabezpečujú presnosť riadenia. To umožňuje vodičovi rýchlo reagovať na neustále zmeny počasia.

Špeciálne športové pneumatiky Dunlop

Dunlop TOUCH TECHNOLOGY spoľahlivá v celkovom vývoji. To dáva vodičovi stálu spätnú väzbu o tom, že sú letné pneumatiky v synchronizácii s autom a vozovkou. Letné pneumatiky Dunlop sú veľmi populárne medzi vodičmi. Napríklad, letná pneumatika SP Sport 01 je ideálna pneumatika pre automobily sériovej výroby strednej a luxusnej triedy automobilov. Zvláštne na týchto pneumatikách je asymetrický nesmerový profil dezénu. Kontaktná plocha je rozdelená do troch samostatných oblastí. Letné pneumatiky Dunlop majú aj zosilnené bočnice ktoré automobilom s letnými pneumatikami Dunlop počas jazdy zabespečujú extrémne stabilnú kontrolu v zákrutách.

Najvyššie hodnotenia pre letné pneumatiky Dunlop

Najvplývnejšia nemecká automobilová asociácia ADAC udelila najlepšie ohodnotenia na revízii letných pneumatík vroku 2012. Testovači zistili, že letné pneumatiky Dunlop vykazujú vynikajúci výkon na suchej i mokrej vozovke. Nízke opotrebenie letných pneumatík Dunlop ponúka vodičom dlhotrvajúce potešenie z jazdy. Nemecký časopis ""Auto motor und sport"" ocenil letné pneumatiky Dunlop za veľmi doporučenia hodné. Recenzenti zistili, že hlavné výhody sú mimoriadna sila v zákrutách, mimoriadny výkon ktorý čelí rizikám akvaplaningu a dobré spomalenie na suchých vozovkách.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby