Payment Banner

Dunlop letné pneumatikyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Športová a pohodlná jazda s letnými pneumatikami Dunlop

Pokračujúcim výskumom a vývojom výrobcu pneumatík Dunlop sa darí výrazne zlepšiť výkon letných pneumatík Dunlop s každou novou generáciou. Najnovšie letné pneumatiky od Dunlop sa vyznačujú výnimočnou manipuláciou na suchých a mokrých vozovkách.

Inovatívna technológia pre športovú jazdu

Úplný vývoj Dunlop má jediný cieľ: dokonalú kombináciu bezpečnosti a pohodlia pri jazde. Navyše, nízky valivý odpor vedie k zníženiu spotreby paliva a zníženiu emisií CO2. Letné pneumatiky Dunlop poskytujú nízku úroveň hluku a zaisťujú optimálny odpor. Letné pneumatiky Dunlop ponúkajú vysokú mieru bezpečnosti pri pohľade rizika aquaplaningu a zabezpečujú presnosť riadenia. To umožňuje vodičovi rýchlo reagovať na neustále zmeny počasia.

Špeciálne športové pneumatiky Dunlop

Dunlop TOUCH TECHNOLOGY spoľahlivá v celkovom vývoji. To dáva vodičovi stálu spätnú väzbu o tom, že sú letné pneumatiky v synchronizácii s autom a vozovkou. Letné pneumatiky Dunlop sú veľmi populárne medzi vodičmi. Napríklad, letná pneumatika SP Sport 01 je ideálna pneumatika pre automobily sériovej výroby strednej a luxusnej triedy automobilov. Zvláštne na týchto pneumatikách je asymetrický nesmerový profil dezénu. Kontaktná plocha je rozdelená do troch samostatných oblastí. Letné pneumatiky Dunlop majú aj zosilnené bočnice ktoré automobilom s letnými pneumatikami Dunlop počas jazdy zabespečujú extrémne stabilnú kontrolu v zákrutách.

Najvyššie hodnotenia pre letné pneumatiky Dunlop

Najvplývnejšia nemecká automobilová asociácia ADAC udelila najlepšie ohodnotenia na revízii letných pneumatík vroku 2012. Testovači zistili, že letné pneumatiky Dunlop vykazujú vynikajúci výkon na suchej i mokrej vozovke. Nízke opotrebenie letných pneumatík Dunlop ponúka vodičom dlhotrvajúce potešenie z jazdy. Nemecký časopis "Auto motor und sport" ocenil letné pneumatiky Dunlop za veľmi doporučenia hodné. Recenzenti zistili, že hlavné výhody sú mimoriadna sila v zákrutách, mimoriadny výkon ktorý čelí rizikám akvaplaningu a dobré spomalenie na suchých vozovkách.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more