Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Duro

Dobrý pomer kvalita-cena s Duro Celoročnými pneumatikami

Spoločnosť založená v roku 1945, Duro Tire & Wheel vyrába širokú škálu typov pneumatík: pre osobné a ľahké nákladné vozidlá, postranné a radiálne prívesi, ATV, motocyke a skútre, golfové vozíky, kosačky a záhradé vozíky, vysokozdvižné vozíky a kompaktné nakladače, bicykle. 70 rokov praxe v odbore je ako dôkaz vynikajúcich kvalitných výrobkov za ceny, ktoré si každý spotrebiteľ môže dovoliť. Hlavnou zásadou spoločnosti je ""Durobility"".

Pre dobrý zážitok z jazdy a bezpečnosti na ceste, celoročné pneumatiky sú najlepšie a najlacnejšie riešenie. Ak hľadáte kvalitné pneumatiky za prijateľné ceny, Duro Celoročné pneumatiky by mohli byť tou správnou voľbou. Duro DP3000 vlastní pokročilý dezén behúňa a zmes ktorá ponúka vysoký rýchlostný výkon a znižuje valivý odpor. Tieto vlastosti jej umožňujú dlhšie používanie, nízku spotrebu paliva a priľnavost v priebehu celého roka za dobrú cenu. Tiež, Duro DP300 má záruku opotrebovania behúňa 80.000 kilometrov a zväčšené ramená a vnútorné drážky pre zvýšenú odolnosť proti hydroplánu. S podobnými vlastnosťami, DP8000 Performa HP1 a DP8100 Performa EVO, sa tiež odporúčajú.

Objednajte si teraz online Celoročné pneumatiky Duro pneumatikypriamo.com z množstva modelov a veľkostí s veľmi dobrým pomerom kvalita-cena.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby