Payment Banner

Letné pneumatiky DuroZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Dobrý pomer kvalita-cena s Duro Letnými pneumatikami

Spoločnosť založená v roku 1945, Duro Tire & Wheel vyrába širokú škálu typov pneumatík: pre osobné a ľahké nákladné vozidlá, postranné a radiálne prívesi, ATV, motocyke a skútre, golfové vozíky, kosačky a záhradé vozíky, vysokozdvižné vozíky a kompaktné nakladače, bicykle. 70 rokov praxe v odbore je ako dôkaz vynikajúcich kvalitných výrobkov za ceny, ktoré si každý spotrebiteľ môže dovoliť. Hlavnou zásadou spoločnosti je "Durobility".

Letné pneumatiky sú najlepším riešením, ak hľadáte dobrý výkon pri jazde v suchých poveternostných podmienkach a tiež bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach. Duro Letné pneumatiky vám ponúkajú dobré skúsenosti na ceste s radom ako Duro HF308 a HF319, ktoré sú vyrobené pre dlhý kilometrový výkon, nízku spotrebu paliva a dobrú priľnavosť a stabilitu na suchej vozovke. Z bezpečnostných dôvodov pri nepriaznivých poveternostných podmienok odporúčame vám zimné alebo celoročné pneumatiky.

Na pneumatikypriamo.com si môžete objednať on-line Letné pneumatiky Duro za veľmi prijateľné ceny. Tu si môžete zvoliť správnu pneumatiku model a veľkosť.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more