Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Letné pneumatiky Duro

Dobrý pomer kvalita-cena s Duro Letnými pneumatikami

Spoločnosť založená v roku 1945, Duro Tire & Wheel vyrába širokú škálu typov pneumatík: pre osobné a ľahké nákladné vozidlá, postranné a radiálne prívesi, ATV, motocyke a skútre, golfové vozíky, kosačky a záhradé vozíky, vysokozdvižné vozíky a kompaktné nakladače, bicykle. 70 rokov praxe v odbore je ako dôkaz vynikajúcich kvalitných výrobkov za ceny, ktoré si každý spotrebiteľ môže dovoliť. Hlavnou zásadou spoločnosti je ""Durobility"".

Letné pneumatiky sú najlepším riešením, ak hľadáte dobrý výkon pri jazde v suchých poveternostných podmienkach a tiež bezpečnosť pri vysokých rýchlostiach. Duro Letné pneumatiky vám ponúkajú dobré skúsenosti na ceste s radom ako Duro HF308 a HF319, ktoré sú vyrobené pre dlhý kilometrový výkon, nízku spotrebu paliva a dobrú priľnavosť a stabilitu na suchej vozovke. Z bezpečnostných dôvodov pri nepriaznivých poveternostných podmienok odporúčame vám zimné alebo celoročné pneumatiky.

Na pneumatikypriamo.com si môžete objednať on-line Letné pneumatiky Duro za veľmi prijateľné ceny. Tu si môžete zvoliť správnu pneumatiku model a veľkosť.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby