Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Durun tyres – durability, efficiency, and superior value

Durun

Čínska značka pneumatík Durun bola založená v roku 1996 a stala sa bežným javom na rozpočtovom trhu s náhradnými dielmi. Pneumatiky Durun sú vyrába Yongtai Chemical Company Group Shandong v provincii Shandong v Číne. Vyvinúc jednu zo starších a najrešpektovanejších značiek vo svojej triede, výrobca sa stal v priebehu rokov vo veľkom meradle spoločnosťou špecializujúca sa na Celooceľový radiálne pneumatiky a radiálne pneumatiky pre osobné automobily pre širokú škálu vozidiel.

Získajte viac, než ste očakávali, s cenovo dostupnými pneumatikami Durun z pneumatikypriamo.com

Na pneumatikypriamo, naši zákazníci sú výtaný vybrať si z veľkého množstva pneumatík Durun pre osobné automobily, SUV a komerčné vozidlá s viac než 50 variant veľkostí - všetky z e-Mark a ISO9001 certifikovaný v 2000 roku. Ak potrebujete ekonomickú a pružnú letnú pneumatiku, Durun A-One je dobrá voľba pre vozidlá kompaktnéj a strednéj triedy. Tiež zvážte Durun D103 a A2000 modely - s celoročnými vzormi behúňa a dobrými schopnostiami pre každé počasie, tieto pneumatiky zaisťujú stabilnú a komfortnú jazdu v širokom rozmedzí teplôt. Pre ľahké úžitkové aplikácie, Durun D108 využíva zosilnenú korálkovú konštrukciu a látky odolné proti opotrebeniu pre zvýšenie odolnosti a záťažovéj schopností.

Pneumatikypriamo.com umožňuje jednoduché a bezpečné on-line nakupovanie. Vyberte si preferovaný spôsob platby z možností, ako sú PayPal, bankový prevod, alebo kreditná karta, a zaobstarajte si nové pneumatiky Durun za extrémne zvýhodnenú cenu - s dodávkov zadarmo , za objednaných dve alebo viac pneumatík!

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby