Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Evergreen

Ako sa objavila na medzinárodnom trhu v roku 2008, Evergreen Evergreen ako pod-značka Jinyu, je jednym z čínskych najvýznamnejších výrobcov pneumatík. Evergreen zväčšuje svoju prítomnosť na Slovensku v posledných rokoch, najmä tým, že uznáva, že sú prísne normy bezpečnosti a kvality nevyhnutné pre úspech v východných trhoch. Značka ponúka atraktívne rozpočtové pneumatiky pre rad aplikácií, v rôznych veľkostiach, spolieha sa na dobrú peňažnú hodnotu a na získanie a udržanie záštity slovenských zákazníkov.

Ekonomické zimné pneumatiky predstavujú významný sektor na trhu na Slovensku, pretože nákladovo-vedomý motoristi, ktorí nechcú riskovať s ojazdenými pneumatikami, často volia nové rozpočtové alternatívy. Z tohto dôvodu, Evergreen nezabudli pridať do svojho katalógu modely zamerane pre zimu, v mnohých veľkostiach, vhodných pre väčšinu bežných typov vozidiel.

Cenovo dostupné a bezpečné zimné pneumatiky Evergreen, od pneumatikypriamo.com

Evergreen EW62 a EW66 používajú špeciálne materiály a hlboké, zložité dezény aby zabezpečili zodpovedajúci výkon pri nízkych teplotách a trakciu na zasnežených cestách. Robustná konštrukcia a pružná kremičitá gumená zmes zabezpečujú nielen dobrú funkčnosť v zimných podmienkach, ale aj spoľahlivosť a znížený valivý odpor. Efektívna evakuácia vody, snehu a kašovitého snehu na cestách tiež prispieva k zabezpečeniu riadenia vozidla za každého počasia. Ako vždy, pneumatikypriamo.com vám ponúkajú najatraktívnejšie ponuky. Objednávací proces je teraz jednoduchší ako inokedy, a pri objednaní dvoch alebo viacerých zimných pneumatík Evergreen, doprava v rámci Slovenska je úplne zadarma!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby