Payment Banner

Zimné pneumatiky Evergreen - bezpečnejšie cesty za úžasné cenyZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Ako sa objavila na medzinárodnom trhu v roku 2008, Evergreen Evergreen ako pod-značka Jinyu, je jednym z čínskych najvýznamnejších výrobcov pneumatík. Evergreen zväčšuje svoju prítomnosť na Slovensku v posledných rokoch, najmä tým, že uznáva, že sú prísne normy bezpečnosti a kvality nevyhnutné pre úspech v východných trhoch. Značka ponúka atraktívne rozpočtové pneumatiky pre rad aplikácií, v rôznych veľkostiach, spolieha sa na dobrú peňažnú hodnotu a na získanie a udržanie záštity slovenských zákazníkov.

Ekonomické zimné pneumatiky predstavujú významný sektor na trhu na Slovensku, pretože nákladovo-vedomý motoristi, ktorí nechcú riskovať s ojazdenými pneumatikami, často volia nové rozpočtové alternatívy. Z tohto dôvodu, Evergreen nezabudli pridať do svojho katalógu modely zamerane pre zimu, v mnohých veľkostiach, vhodných pre väčšinu bežných typov vozidiel.

Cenovo dostupné a bezpečné zimné pneumatiky Evergreen, od pneumatikypriamo.com

Evergreen EW62 a EW66 používajú špeciálne materiály a hlboké, zložité dezény aby zabezpečili zodpovedajúci výkon pri nízkych teplotách a trakciu na zasnežených cestách. Robustná konštrukcia a pružná kremičitá gumená zmes zabezpečujú nielen dobrú funkčnosť v zimných podmienkach, ale aj spoľahlivosť a znížený valivý odpor. Efektívna evakuácia vody, snehu a kašovitého snehu na cestách tiež prispieva k zabezpečeniu riadenia vozidla za každého počasia. Ako vždy, pneumatikypriamo.com vám ponúkajú najatraktívnejšie ponuky. Objednávací proces je teraz jednoduchší ako inokedy, a pri objednaní dvoch alebo viacerých zimných pneumatík Evergreen, doprava v rámci Slovenska je úplne zadarma!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more