Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Excelsior - história zjavenia

Excelsior

Značka Excelsior je už dlho synonymom z vysokov kvalitov pre nadšencov, ktorí naozaj vážia krásu a funkčnosť pneumatiky pre veteránov. Katalóg výrobkov zahŕňa širokú škálu pneumatík pre veteránov európskeho štýlu, v rôznych generických typoch, rozmeroch, rovnako ako vzory behúňa a bočníc. Reštaurátori a zberateľia klasických automobilov iste využívajú tieto vynikajúce produkty - a vysoko konkurencieschopné ceny na pneumatikypriamo.com.

Excelsior ponúka tri rôzne produktové rady - Comp H (klasické pretekárske pneumatiky), Stahl Sport Radials (originálna kombinácia diagonálneho vzhľau a modernéj oceľovo opásanóv radiálnov konštrukciov) a linka Klasických pneumatík (autentické modely v Európskom štýle).

Autentická estetika a súčasný výkon s klasickou pneumatikou Excelsior z pneumatikypriamo.com

Pre výberových pretekárskych nadšencov, Excelsior Comp H pneumatiky ponúkajú vzhľad a dojem z historických originálov, s extra bezpečnosťou modernej gumovej zlučeniny a konštrukcii. Comp H pneumatiky používajú konštrukciu typu trubice a troj blokovy európsky štýl behúňa, zatiaľ čo index rýchlosti H vzbudzuje dôveru až do rýchlosti 210 km/h.

Pestré vzory a početné činia Excelsior Stahl Sport radiálne pneumatiky vhodné pre veľké rozmanitosti obnovených klasických automobilov a veteránov. Tieto krásne pneumatiky poskytujú ten správny vzhľad pre obnovené vozidlá pred a po-WWII vozidiel a predstavujú vynikajúcu voľbu pre obchádzkovú turistiku a ďalšie aplikácie.

K dispozícii v rôznych konfiguráciách behúňa a bočníc, Excelsior Klasické pneumatiky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú nič menej ako úplne autenticke modely európskeho štýlu. Silná nylonová šnúrová konštrukcia a vysoko efektívne kaučukove zmesi, tichto špeciálnych produktov ponúkajú dobré správanie a spoľahlivosť v jazde.

Použite naš prehliadac ako by ste vyhľadali pneumatiky Excelsior, ktoré úplne vyhovujú vašim špecifickým požiadavkám. Ako vždy môžete sa spoľahnúť na pneumatikypriamo.com ako by ste vyhľadali tie najlepšie produkty, za najvýhodnejších podmienok.

"

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby