Payment Banner

General zimné pneumatiky – neodolateľný výber kvalityZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

General Tire bol poskytovateľ kvalitných náhradných pneumatík od 1.915, kedy boli jej inovatívne produkty ocenené prvými motoristami, vodičmi charizmatických strojov, ako sú Ford Model T nákladné vozidlo. V súčasnej dobe člen Continental rodiny, značka je súčasťou jedného z najväčších svetových a najviac technologicky pokročilých výrobcou pneumatík.

Zimná jazda môže byť skľučujúci zážitok, najmä keď sa vezme do úvahy tradičný rozmar Britského počasia. Ak na trhu hľadáte kvalitné zimné pneumatiky, pneumatikypriamo.com má veľký výber skvelých produktov General Pneumatík za veľmi výhodné ceny - s niekoľkými modelmi v rôznych veľkostiach, ktoré vyhovuju potrebám každého motoristu

Ocente Zimné čaro v bezpečí, s General pneumatikami z pneumatikypriamo.com

General zimné pneumatiky sú vhodné pre použitie v nestálom a často náročnom podnebí strednej a severnej Európe, s použitím pokročilých technologických riešení s cieľom zabezpečiť dobré vodičské správanie a bezpečnosť v ťažkých jazdných podmienkach. Produktová rada General Altimax zahŕňa univerzálne Altimax Arctic, Altimax Nordic a Altimax Winter Plus modely pre supermini, kompaktnú a strednú triedu osobných automobilov. Dizajnované špeciálne pre SUV, General Grabber Snow využíva poslednú generáciu kremičitých gumových zmesí s cieľom zabezpečiť vysokú priľnavosť a trakciu na poľadovici, snehu, a off-road teréne. Tiež General Eurovan Winter zaisťuje stabilitu a dobrú trakciu na zamrznutom povrchu vozovky pre ľahké úžitkové vozidlá.

pneumatikypriamo.com ponúka vysoko kvalitné General zimné pneumatiky za najvýhodnejšie podmienky - bezkonkurenčné ceny, jednoduchý postup objednania, dobrá zákaznícka podpora, a dodanie zadarmo Na uzemí Slovenskéj Republiky pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík. Pozrite si náš on-line obchod pre viac informácií o našich vynikajúcich ponukách a službích, a navštívte nás znova kedykoľvek!

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more