Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky General

General Tire bol poskytovateľ kvalitných náhradných pneumatík od 1.915, kedy boli jej inovatívne produkty ocenené prvými motoristami, vodičmi charizmatických strojov, ako sú Ford Model T nákladné vozidlo. V súčasnej dobe člen Continental rodiny, značka je súčasťou jedného z najväčších svetových a najviac technologicky pokročilých výrobcou pneumatík.

Zimná jazda môže byť skľučujúci zážitok, najmä keď sa vezme do úvahy tradičný rozmar Britského počasia. Ak na trhu hľadáte kvalitné zimné pneumatiky, pneumatikypriamo.com má veľký výber skvelých produktov General Pneumatík za veľmi výhodné ceny - s niekoľkými modelmi v rôznych veľkostiach, ktoré vyhovuju potrebám každého motoristu

Ocente Zimné čaro v bezpečí, s General pneumatikami z pneumatikypriamo.com

General zimné pneumatiky sú vhodné pre použitie v nestálom a často náročnom podnebí strednej a severnej Európe, s použitím pokročilých technologických riešení s cieľom zabezpečiť dobré vodičské správanie a bezpečnosť v ťažkých jazdných podmienkach. Produktová rada General Altimax zahŕňa univerzálne Altimax Arctic, Altimax Nordic a Altimax Winter Plus modely pre supermini, kompaktnú a strednú triedu osobných automobilov. Dizajnované špeciálne pre SUV, General Grabber Snow využíva poslednú generáciu kremičitých gumových zmesí s cieľom zabezpečiť vysokú priľnavosť a trakciu na poľadovici, snehu, a off-road teréne. Tiež General Eurovan Winter zaisťuje stabilitu a dobrú trakciu na zamrznutom povrchu vozovky pre ľahké úžitkové vozidlá.

pneumatikypriamo.com ponúka vysoko kvalitné General zimné pneumatiky za najvýhodnejšie podmienky - bezkonkurenčné ceny, jednoduchý postup objednania, dobrá zákaznícka podpora, a dodanie zadarmo Na uzemí Slovenskéj Republiky pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík. Pozrite si náš on-line obchod pre viac informácií o našich vynikajúcich ponukách a službích, a navštívte nás znova kedykoľvek!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby