Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Gislaved pneumatiky - Krotia cestu

Gislaved

Značka Gislaved má svoj pôvod vo Švédsku, v roku 1897. Behom svojej dlhéj histórie, ctihodný výrobca získal solídnu povesť pre vysoko spoľahlivé produkty na chladné počasíe. Dcérska spoločnosť Continental AG od roku 1992, Gislaved v tejto tradícii pokračuje a ponúka pneumatiky zamerané predovšetkým na trhy v severnej Európe a Kanade.

So zameraním na dynamické jazdné vlastnosti a dôveryhodnú priľnavosť, rozsah Gislaved letných a zimných pneumatík pre osobné automobily, SUV a ľahké úžitkové vozidlá zahŕňa celý rad modelov, ktoré zapôsobili pokiaľ ide o kvalitu a hodnoty. Hoci primárne známa a uznávaná pre výkon jej zimných pneumatík, Gislaved tiež ponúka konkurenčné letné pneumatiky, obzvlášť dobre vhodných k nepredvídateľným poveternostným podmienkam severných krajín - a teda veľmi zaujímavou možnostou pre motoristov Veľkéj Británie.

. Absolútna dôvera a vynikajúca hodnota, s pneumatikami Gislaved z pneumatikypriamo.com

letné pneumatiky Gislaved sú ponúkané v troch rôznych produktových radoch - Urban * Speed pre automobily maléj triedy , Ultra * Speed pre rodinné autá strednéj triedy, výkonné vozidlá a luxusné vozidlá a Com * Speed pre dodávkové a ďalšíe ľahké úžitkové vozidlá. Všetky poskytujú dobré ovládanie na suchých a mokrých povrchoch, rovnako ako pohodlie a trvanlivosť.

Rozsah zimných pneumatík Gislaved je bezpochyby hodný chvály. Opäť platí, že tri produktové rady uspokoja potreby každého motoristu - Euro * Frost5 zimné pneumatiky z hrotmi pre osobné automobily, Nord * Frost zimné pneumatiky pre osobné automobily z hrotmi a prípravov pre hroty pre veľmi extrémne severské podmienky a Nord * Frost Van pre ľahké úžitkové vozidlá. Tieto vysoko schopné zimné pneumatiky poskytujú vynikajúcu trakciu a stabilnú ovládateľnosť na snehu a ľade pokrytých cestách, rovnako ako príjemnú jazdu a dobrú odolnosť proti opotrebovaniu.

Bez ohľadu ktorý model Gislaved vám najlepšie vyhovuje, pneumatikypriamo.com ju môže poskytnúť za najvýhodnejších podmienok. Objednajte teraz a využite naše skvelé ceny a vynikajúcu zákaznícku službu!