Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Gripmax – sľubný solídny off-road výkon

Gripmax je popredná značka pneumatík sa špecializujúca sa na pneumatikách 4x4 pre terénne vozidlá. Tieto pneumatiky sľubujú poskytnúť vynikajúci výkon, stabilitu, trakciu a zatáčanie pre on-road a off-road vozidlá. Očakávajte bezkonkurenčnú trvanlivosť z týchto pneumatík lebo Gripmax zapracovala samočistiaci dezén, ktorý poskytuje vynikajúcu trakciu v daždivom počasí a ohromujúci spevnený výkon na ceste. Výkon v terene je štandardný dˇakujúc širším rozchodom a drážkam. Či už máte SUV alebo akékoľvek iné terenné vozidlo, tieto pneumatiky Gripmax pre všetký tereny stoja za to stroviť peniaze. V pneumatikypriamo.com, môžete kúpiť tieto pneumatiky s maximálnym výkonom za prijateľnú cenu.

Pneumatiky Gripmax - Sú navrhnuté na vzrušujúcu jazdu

Pokiaľ ide o bezpečnosť a potešenie z jazdy, vaše pneumatiky hrajú zásadnú úlohu. To je dôvod, prečo sú pneumatiky Gripmax vyrábané v najmodernejšej továrne, kde sú inovácie spojené s najnovšími technológiami. Bez ohľadu na jazda v terene alebo na diaľnici, tieto pneumatiky poskytujú vysoký jazdnú istotu a pôsobivú účinnosť. Na pneumatikypriamo.com, vám prinášame najnovšie a najlepšie od výrobcov pneumatík. Či už máte Ford Ranger alebo Toyota Hilux, tieto pneumatiky sa perfektne hodia na vaše vozidlo a prinesú skutočnú hodnotu za peniaze. Sme popredný slovenský internetový obchod pneumatík zaviazaný dodávať pneumatiky na vašu adresu. Zavolajte nám ešte dnes, alebo umiestnite svoju objednávku on-line.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby