Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Kúpte si Haida pneumatiky pre dlhodobý úžitok

Haida

Čínska spoločnosť Sichuan Haida Rubber Group je vo veľkom meradle štátny podnik zameraný na výskum a vývoj, ako aj výrobu pneumatík pre osobné automobily, ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, ako aj pneumatiky pre priemyselné a poľnohospodárske stroje. Zhruba štvrtina celkovej produkcie firmy je exportovaných, a pneumatiky pre Veľkú Britániu a Európsky trh sa stretavajú z národnými a európskymi kvalitatívnymi a bezpečnostnými požiadavkami.

Spoľahlivé pneumatiky za vzručujúce ceny

S veľkóu škálou modelov a veľkostí, k dispozícii za prekvapivo lákavé ceny na pneumatikypriamo.com, Haida katalóg predstavuje niektoré z najatraktívnejších výrokov v segmente rozpočtovéhu trhu. Pre majiteľov osobných automobilov, Haida HD618,HD621 a HD606 ponuka spoľahlivosť a dobrú hodnotu za peniaze.

V prípade ste vlastníkom kamiónu, zmocnené radiálne pneumatiky ako HD158 môžu byť presne to, čo potrebujete. Jeho robustná konštrukcia, v kombinácii s jej schopnosťou vysporiadať sa až aj zo zle udržiavanými cestámi a poskytovanie dostatočnej trakcie na nerovnom povrchu, robí ju všestranným a konkurencieschopným produktom. Pre priemyselnú a poľnohospodársku činnosť, pneumatiky Haida zabezpečijú dobrú trakciu samočistenie, a prevenciu šmyku.

Objednajte teraz pneumatiky Haida z pneumatikypriamo.com. Ponúkame dodávku zadarmo na území Slovenska, a rad platobných metód ktoré máme k dispozícii je zameraný na flexibilitu - s populárnymi voľbami, ako sú bankový prevod, kreditná karta a PayPal.