Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Kúpte pneumatiky Haida pre dlhodobý úžitok

Čínska spoločnosť Sichuan Haida Rubber Group je vo veľkom meradle štátny podnik zameraný na výskum a vývoj, ako aj výrobu pneumatík pre osobné automobily, ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, ako aj pneumatiky pre priemyselné a poľnohospodárske stroje. Zhruba štvrtina celkovej produkcie firmy je exportovaných, a pneumatiky pre Veľkú Britániu a Európsky trh sa stretavajú z národnými a európskymi kvalitatívnymi a bezpečnostnými požiadavkami.

Spoľahlivé pneumatiky za vzručujúce ceny

S veľkóu škálou modelov a veľkostí, k dispozícii za prekvapivo lákavé ceny na pneumatikypriamo.com, Haida katalóg predstavuje niektoré z najatraktívnejších výrokov v segmente rozpočtovéhu trhu. Pre majiteľov osobných automobilov, Haida HD618,HD621 a HD606 ponuka spoľahlivosť a dobrú hodnotu za peniaze.

V prípade ste vlastníkom kamiónu, zmocnené radiálne pneumatiky ako HD158 môžu byť presne to, čo potrebujete. Jeho robustná konštrukcia, v kombinácii s jej schopnosťou vysporiadať sa až aj zo zle udržiavanými cestámi a poskytovanie dostatočnej trakcie na nerovnom povrchu, robí ju všestranným a konkurencieschopným produktom. Pre priemyselnú a poľnohospodársku činnosť, pneumatiky Haida zabezpečijú dobrú trakciu samočistenie, a prevenciu šmyku.

Objednajte teraz pneumatiky Haida z pneumatikypriamo.com. Ponúkame dodávku zadarmo na území Slovenska, a rad platobných metód ktoré máme k dispozícii je zameraný na flexibilitu - s populárnymi voľbami, ako sú bankový prevod, kreditná karta a PayPal.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby
^