Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Kúpte si Haida pneumatiky pre dlhodobý úžitok

Haida

Čínska spoločnosť Sichuan Haida Rubber Group je vo veľkom meradle štátny podnik zameraný na výskum a vývoj, ako aj výrobu pneumatík pre osobné automobily, ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, ako aj pneumatiky pre priemyselné a poľnohospodárske stroje. Zhruba štvrtina celkovej produkcie firmy je exportovaných, a pneumatiky pre Veľkú Britániu a Európsky trh sa stretavajú z národnými a európskymi kvalitatívnymi a bezpečnostnými požiadavkami.

Spoľahlivé pneumatiky za vzručujúce ceny

S veľkóu škálou modelov a veľkostí, k dispozícii za prekvapivo lákavé ceny na pneumatikypriamo.com, Haida katalóg predstavuje niektoré z najatraktívnejších výrokov v segmente rozpočtovéhu trhu. Pre majiteľov osobných automobilov, Haida HD618,HD621 a HD606 ponuka spoľahlivosť a dobrú hodnotu za peniaze.

V prípade ste vlastníkom kamiónu, zmocnené radiálne pneumatiky ako HD158 môžu byť presne to, čo potrebujete. Jeho robustná konštrukcia, v kombinácii s jej schopnosťou vysporiadať sa až aj zo zle udržiavanými cestámi a poskytovanie dostatočnej trakcie na nerovnom povrchu, robí ju všestranným a konkurencieschopným produktom. Pre priemyselnú a poľnohospodársku činnosť, pneumatiky Haida zabezpečijú dobrú trakciu samočistenie, a prevenciu šmyku.

Objednajte teraz pneumatiky Haida z pneumatikypriamo.com. Ponúkame dodávku zadarmo na území Slovenska, a rad platobných metód ktoré máme k dispozícii je zameraný na flexibilitu - s populárnymi voľbami, ako sú bankový prevod, kreditná karta a PayPal.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby