Payment Banner

Letné pneumatiky HankookZnačka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Letné pneumatiky Hankook

Spoločnosť Hankook bola založená v roku 1941 a preto patrí do skupiny mladších výrobcov pneumatík. Od roku 1996. sú so sídlom aj v Európe. Aj cez svoju krátku históriu sa im podarilo vyhrať popredné miesto medzi poprednými výrobcami pneumatík. To sa vyjadruje v skutočnosti, že mnoho výrobcov automobilov ako Volkswagen, Renault, Volvo a Ford používajú kvalitné pneumatiky Hankook pre originálne príslušenstvo na rôznych vozidlách.

Hankook - Presvedčivá ovládateľnosť a pohodlie

Letné pneumatiky Hankook ponúkajú dobré výsledky s optimalizovaným valivým odporom a veľmi nízkym valivým hlukom. Toto nielenže prispieva k vysokej účinnosti, ale zvačšuje pohodlie vodiča na maximum. Medzi špeciálnymi vlastnostiami letných pneumatík Hankook sú:
  • Veľká presnosť riadenia
  • Optimálna smerová stabilita
  • Vynikajúca manipulácia

Správna priľnavosť na každom povrchu

Či už na suchých alebo mokrých povrchoch, letné pneumatiky Hankook vždy zabespečujú optimálne jazdné vlastnosti. Mimoriadny výkon v pneumatikách spektrum je doplneného a dobre vyváženého kontaktného tlaku.

Letné pneumatiky Hankook presviedčajú na testoch

Známe časopise potvrdzujú, že letné pneumatiky Hankook dosahujú veľmi dobré jazdné výkony, taktiež ponúkajú bezpečný zážitok z jazdy. V testoch letných pneumatík 2012. podľa "sport auto" - nemeckého motoristického časopisu - kórejský výrobca pneumatík vyhral prvé miesto pokiaľ ide o brzdný výkon. Pri brzdení od 60km/h, letné pneumatiky Hankook sa zastavia plných 26 stôp pred najnižším bodovaním, hodnotí sa v revíziách.

Môžeme namontovať
vaše pneumatiky!

Vyberte si jedného
z našich montážnych partnerov
vo vašom okolí:

*Doprava zdarma pre dve alebo viac pneumatík (vrátane DPH).
**Okrem kompletných kolies

Clients opinions

Shop rating
more