Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Infinity - spoľahlivosť s atraktívnou cenovkou

Infinity

Stále sa zvyšujúci počet hráčov na ekonomickom trhu pneumatík vytvorilo vážne problémy pre mnoho privátnych značiek v posledných rokoch, ale Infinity preukázala svoju vytrvalosť. Majiteľ a predajca značky, Al Dobowi Group, sa múdro rozhodol použiť skôr ako čeliť rastúcej sily Čínskych veľkých výrobných centrov, a uzavrel niektoré z najmodernejších týchto zariadení na výrobu pneumatík Infinity.

Nová sada pneumatík môže stať malé bohatstvo, toľko možností pre nespoľahlivé alternatívy, ako vypredaj ""použitých."" Avšak by ste mali zvážiť, že dobre zvolený rozpočtové pneumatiky môžu priniesť bezpečnosť a spoľahlivosť za málo peňazí. Infinity ponúka letné aj zimné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV a dodávkové automobily za veľmi priaznivé ceny. Všetky produkty sú plne kompatibilné s európskymi normami a predpismi, a majú užitočný štítok EÚ.

Moderné, spoľahlivé pneumatiky za fantastické ceny

Na pneumatikypriamo.com, máme dobrý výber vážne cenovo dostupných pneumatík Infinity - k dispozícii vo veľkom množstve rôznych veľkostí, aby vyhovovali potrebám takmer každého vodiča. Infiniti Ecomax a ECOSIS letné pneumatiky ponúkajú veľkú hodnotu za peniaze, rovnako ako INF 049, INF 059 a Ecosnow zimné pneumatiky. Použite náš prehliadač ako by ste rýchlo vyhľadali všetky produkty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám, a užite výborné ceny.

Využite všetkého, čo máme ponúknuť, a kúpte si teraz svoju vlastnú novú pneumatiku Infiniti. Objednajte dve alebo viac pneumatík, a doručíme ich zadarmo na území Slovenska – na vašu adresu, alebo do servisnej stanici vo vasom okolí

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby