Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky King Meiler - šetrné k životnému prostrediu, protektorované pneumatiky

King Meiler

Ak hľadáte pneumatiky šetrné k životnému prostrediu, pneumatiky King Meiler prichádzajú na myseľ. pneumatikypriamo protektorované kolesá, pretože vám umožnia splniť svoju úlohu v ochrane dôležitých prírodných zdrojov. Bez ohľadu na to, ktoré špeciálne pneumatiky, letné pneumatiky, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky kúpite to platí aj pre všetky kolesá King Meiler. Samozrejme, že nebudete musieť obetovať niektorý z výkonnostných charakteristík týchto kolies taktiež. Od krátkej brzdnéj dráhy po nízku hlučnosť a vynikajúci výkon a priľnavosť na mokrej i suchej vozovke, máte sa na veľa čo tešiť. Mali by ste vedieť, že všetky kolesá, ktoré sú protektorované King Meiler - om sú vybrané podľa niektorých neuveriteľne vysokých štandardov v záujme zaistenia vašej bezpečnosti. Poškodené pneumatiky nebudú použité ako také.

Navyše, King Meiler sa spolieha na prémiové kolesá od mnohých populárnych a dôveryhodných značiek , ako by poskytol čo najvyššiu možnu kvalitu pri nákupe týchto protektorovaných kolies.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby