Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Kormoran pneumatiky

Kormoran

Pneumatiky Kormoran sú prítomné na trhu po dobu 30 rokov a sú vyrobené podľa poľského výrobcu pneumatík Stomil Olsztyn. Spoločnosť patrí Michelinu a užíva si výhody výskumného a vývojového know-hoe svojich francúzskych majiteľov: počiatočné leta ich spolupráce priniesli množstvo pneumatík Kormoran čiji predaj vzrástol na viac ako jeden milión. Pneumatiky Kormoran sú vyrábané predovšetkým pre nákladné vozidlá a autobusy. Ich vynikajúci pomer cena-výkon činí ich obzvlášť populárnymi medzi autodopravcami, pre ktorých je obstarávacia cena ešte väčší činiteľ než pre ostatných účastníkov cestnej premávky.

Nákladovo efektívne zimné pneumatiky

Nákladová efektívnosť pneumatiky je všeobecne považovaná za prinajmenšom rovnako dôležitá ako jej kvalita a spoľahlivosť. Mnoho pneumatík Kormoran je postavené na tradícii Michelin, čo z nich robí prémiové produkty, pokiaľ ide o ich kvalitu - ale za nižšiu cenu.Snowpro b2, je jedným z príkladov. Testované ADAC - om v roku 2013 v rozmere 185/60 R15 T, skórovali rovnako dobre na snehu ako aj pre opotrebovanie a spotrebu paliva, čo odráža vysokú kvalitu štandardov značky. V závislosti na požadovanej veľkosti, je možné kúpiť Kompletnú sadu pneumatík Kormoran za výhodnú cenu pod 200 eur. Môžete ušetriť ešte viac na pneumatikypriamo.com, pretože je dodávka zadarmo, ak si kúpite dve alebo viacej pneumatík. Pneumatikypriamo.com vám tiež dáva možnosť kombinovať pneumatiky s ráfikmi a objednať si kompletné kolesá pre zimu alebo leto. Naša zásielková služba zahŕňa možnosť, dodávky montážnemu partnerovy, kde pneumatiky budú namontované pre vás.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby