Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Kumho

Zimné pneumatiky Kumho

Juhokórejský výrobca pneumatík Kumho je odborníkom pokiaľ ide o široké pneumatiky. Vyvinuté sú pneumatiky ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na pretekárskych dráhach a na uliciach od roku 1960. (vtedy pod svojím pôvodným názvom Samyang Tire Co.). To sa vzťahuje aj na letné pneumatiky, rovnako ako aj na zimné pneumatiky Kumho. I `zen KW 27 sú populárne zimné pneumatiky od Kumha, ktoré boli často uvedené pre svoje dobré správanie pri aquaplaningu - napríklad v teste športových zimných pneumatík pre veľkosť 225/45 R 17 ktoré uskutočnil nemecký časopis ""Sportauto"". Manipulácia a jazdné vlastnosti na snehu sú tiež výborné - funkcie zaisťujú 3-rozmerné lamely. Výsledky na suchých povrchoch boli tiež veľmi dobré, taktiež sú i zimné pneumatiky odporúčané - môžete si ich objednať za skvelú cenu priamo na pneumatikypriamo.com.

Zimné pneumatiky Kumho pre malé i veľké vozidlá

I `ZEN RV KC15 sú zimné pneumatiky od Kumha pre SUV. Ich dobré jazdné vlastnosti závisia na symetrickej konštrukcii profilu a gumovej zmesi oxidu kremičitého. Obvodové drážky dezénu pomáhajú odstrániť vodu a udržať nízky valivý odpor, čo má pozitívny vplyv na spotrebu paliva. Samozrejme, tiež môžete kúpiť pneumatiky Kumho na pneumatikypriamo.com. Power Grip KC11 sú špeciálne navrhnuté pneumatiky od Kumha pre dodávkové a úžitkové vozidlá. Upravené tak, aby vyhovovali potrebám tejto cieľovej skupiny, vyznačujú sa vysokým kilometrovým výkonom. Vodiči malých vozidiel sa môžu tiež rozhodnúť pre I `ZEN XW KW17, ktorá má zvlášť nízky valivý hluk. Ako môžete vidieť, zimné pneumatiky Kumho spĺňajú očakávania užívateľov. Tak ako i pre rýchle luxusné športové vozidlá tak i pre ostatných majiteľov automobilov - pneumatiky Kumho sú jedným z ich hlavných volieb, v zime rovnako ako i v lete. Objednajte si vaše nové zimné pneumatiky na pneumatikypriamo.com a ušetrite peniaze s našimi vynikajúcimi cenami, vytvorenými aby zimné pneumatiky boli cenovo dostupné pre každého vodiča. Vzhľadom k tomu, staráme sa o Vašu bezpečnosť, a nič neprekáža vlastniť dobrý pár zimných pneumatík, pokiaľ ide o ľad a sneh.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby