Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Landsail

Landsail

Landsail je značka pneumatík patriaca Qingdao Sentury Tire Co., Ltd. Výrobca odviedol pozoruhodnú prácu ako by si zaistil miesto na medzinárodnom trhu, hlavne výrazne investujúc do modernej výrobnej základne ktorá dopadá až na 15 miliónov pneumatík ročne - a oznámila plány, dosiahnutia ešte pôsobivejšich 33 miliónov do konca roka 2017.

Použitím high-tech dizajnu a materiálov, pneumatiky Landsail ponúkajú dobrú hodnotu za peniaze a sú stále viac a viac bežné na Britských cestách. Na pneumatikypriamo.com , môžete nájsť prekvapivo cenovo dostupné pneumatiky Landsail pre osobné automobily, SUV, a ľahké úžitkové vozidlá - v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali vačšine značiek a modelov vozidiel.

Cenovo dostupné a spoľahlivé pneumatiky Landsail z pneumatikypriamo.com

Pre teplejšie mesiace, odporúčame vziať do úvahy súčasnú ponuku letné pneumatiky Landsail, ako napríklad LS288,LS 388 a LS 988. Na použitie v chladnom počasí, zimné pneumatiky Snow Star zaisťujú bezpečnosť a mobilitu v ťažkých jazdných podmienkach. Landsail CLV2 sa dobre hodí pre SUV, ktoré trávia väčšinu času na cestách a poskytuje funkčnosť za všetkých poveternostných podmienok a Winter Star je zdatná SUV zimná pneumatika. LS588 linka bola dizajnovaná najmä pre výkonné automobily, zatiaľ čo LSV88 je lákavá ponuka pre majiteľov dodávkových vozidiel.

S veľkým výberom spoľahlivých a cenovo dostupných pneumatík, pneumatikypriamo.com je internetový pneumatikový obchod, ktorý má všetky správne riešenia. Kúpte teraz dve alebo viac pneumatik Landsail, a využite naše konkurenčné ceny a politiku doručenia zadarmo!

^