Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Mercedes-Benz

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Mercedes-Benz je jedným z najznámejších výrobcov automobilov na svete; preto väčšina výrobcov pneumatík ponúka vhodné pneumatiky pre osobné automobily Mercedes-Benz. Mercedes spolupracuje s niekoľkými výrobcami pneumatík pre štandardné vybavenie svojich modelov. Modely áut, ako SLK alebo C a E trieda sú pôvodne vybavené pneumatikami Ecopia vyrobených od Bridgestone. Mercedes tiež používa pneumatiky vyrobené od Dunlop a Yokohama.

Použitie optimálnej pneumatiky zaisťuje najlepší komfort

Vozidlá Mercedes sú známe vďaka vysokej úrovni pohodlia, ktorú ponúkajú. Napriek tomu, pohoda závisí od výberu vhodných pneumatík. Výberom kvalitných pneumatík s nízkou hladinou hluku, hluk je výrazne zníženy vnútri aj mimo vozidla. Nízky valivý odpor zaisťuje nízku spotrebu paliva a dlhšiu životnosť. Použitím kvalitných pneumatík pre Váš Mercedes-Benz, dostanete najlepšiu bezpečnosť bez ohľadu na cestné a poveternostné podmienky. Z dôvodu optimálneho posunu vody z behúňa, kvalitné pneumatiky zaisťujú maximálnu kontrolu aj v prípade akvaplaningu.
Bez ohľadu na váš model auta, na pneumatikypriamo.com nájdete tie správne pneumatiky.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.