Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky pre Mercedes-Benz

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Zvoľte disky

Značka:
Séria modelov:
Označenie modelu:
Typ vozidla:

Mercedes-Benz je jedným z najznámejších výrobcov automobilov na svete; preto väčšina výrobcov pneumatík ponúka vhodné pneumatiky pre osobné automobily Mercedes-Benz. Mercedes spolupracuje s niekoľkými výrobcami pneumatík pre štandardné vybavenie svojich modelov. Modely áut, ako SLK alebo C a E trieda sú pôvodne vybavené pneumatikami Ecopia vyrobených od Bridgestone. Mercedes tiež používa pneumatiky vyrobené od Dunlop a Yokohama.

Použitie optimálnej pneumatiky zaisťuje najlepší komfort

Vozidlá Mercedes sú známe vďaka vysokej úrovni pohodlia, ktorú ponúkajú. Napriek tomu, pohoda závisí od výberu vhodných pneumatík. Výberom kvalitných pneumatík s nízkou hladinou hluku, hluk je výrazne zníženy vnútri aj mimo vozidla. Nízky valivý odpor zaisťuje nízku spotrebu paliva a dlhšiu životnosť. Použitím kvalitných pneumatík pre Váš Mercedes-Benz, dostanete najlepšiu bezpečnosť bez ohľadu na cestné a poveternostné podmienky. Z dôvodu optimálneho posunu vody z behúňa, kvalitné pneumatiky zaisťujú maximálnu kontrolu aj v prípade akvaplaningu.
Bez ohľadu na váš model auta, na pneumatikypriamo.com nájdete tie správne pneumatiky.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.

ORGANIZÁCIA

Naše platobné metódy

© 1999-2019 pneumatikypriamo.com by Delticom OE