Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Maloya - presnosť a kvalita v najlepšej švajčiarskej tradícii

Maloya

Maloya bola vždy značkou pre individualistických, ako aj náročných zákazníkov, ktorý sa spoliehajú viac na skutočný kult ktorý nasledujú než na masový marketing. Jej počiatky sú spojené s inovatívnym výrobnym podnikom Swiss tyre založeným v roku 1936, a okrem iného medzy mnohými úspechmi, Maloya má veľkú poctu k pionierskej priekopníckej radiálnej výroby pneumatík v začiatku 70. rokov. V roku 1993 firma sa zlúčila s Vredestein, a Maloya je teraz stále populárnejšiaa značka Holandska založené na Apollo Vredestein BV

Tradične voľne znalecký orientovaná značka, Maloya sa však rýchlo stáva čoraz úspešnejšia na hlavných Európskych trhoch - zatiaľ čo zostava veľmi striktná pri výbere predajcov. pneumatiky Maloya sú veľmi dobre prispôsobené jazdným podmienkam Strednej a Severnej Európy, s osobitným zameraním na stabilitu v náročných klimatických podmienkach a spoľahlivosť.

Bezpečnosť a vynikajúca hodnota, s pneumatikami Maloya z pneumatikypriamo.com

Vynikajúca manipulácia za mokra, trakcia a odolnosť proti akvaplaningu sú základné vlastnosti ktoréhokoľvek modelu Maloya. celoročná pneumatika Maloya Quadris vystihuje tradičnú celoročnú podstatu značky, so zvlášť presvedčivým výkonom na klzkom povrchu. Letná pneumatika Maloya Lugano vyniká na palivovú účinnosť a odolnosť proti opotrebovaniu, pri zachovaní dostatočnej stability za mokra. Za chladné obdobie, zimná pneumatika Maloya Davos zimná pneumatika vyniká impozantnóv trakciov a priľnavosť na zamrznutých plochách, rovnako ako v daždi - a osvedčila sa veľmi silným uchádzačom v nezávislých testoch, aj proti najväčších mien v podnikaní.

Objednajte teraz vynikajúce pneumatiky Maloya pneumatiky na pneumatikypriamo.com za najvýhodnejšie ceny! Môžete si vybrať aby pneumatiky boli doručené priamo na vašu adresu, alebo do servisnej stanici vo vašom okolí, na okamžitú montáž. - bez poplatku, pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby