Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky Marshal – spoľahlivá voľba

Marshal

Založená pred viac ako 25 rokmi, Marshal je dcérskou spoločnosťou Kumho Tire Company so sídlom v Kórei. S dobrou povesťou pre kvalitu a hodnotu za peniaze, pneumatiky Marshall využívajú najmodernejšie technológie a sú vyvíjané a naladené v Birminghame-Európskom technickom stredisku založenom špeciálne pre náročný Európsky trh.

Marshal sa teší medzinárodnéj prítomnosti preklenujúcej z Európy do Austrálie, a jej pneumatiky dosiahli značné medzinárodné renomé. Nakoľko je Spojené kráľovstvo jediným z najväčších trhov pre pneumatiky Marshal, produkty tejto značky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali britským klimatickým podmienkam a očakávaniam zákazníkov. Prijatie značky u britských predajcov a motoristov odráža odhodlanie výrobcu k dosiahnutiu vysokej úrovne kvality a miestnych obchodných hodnôt.

Kvalitné pneumatiky Marshall, za vynikajúce ceny na pneumatikypriamo.com

Pneumatikypriamo.com ponúka širokú škálu Marshall letných, zimních a celoročných pneumatík pre všetky typy vozidiel, od osobných automobilov po úžitkové vozidlá. Pozoruhodný produk z katalógu Marshall je letný model KR11. Dizajnované pre osobné automobily, s vyváženým výkonom a vlastnosťami komfortu a dobrou odolnosťou proti akvaplaningu, ponúka tento model priľnavosť a účinnosť na suchých aj mokrých vozovkach. Za celý rok, bezpečnosť a pohodlie na každej ceste, pneumatikypriamo.com odporúča Marshal KL51. Navrhnutá pre použitie na SUV, jej široký behúň a pokročilý vzorom lamiel zaisťuje jazdnu stabilitu a pokojnú, hladkú jazdu.

Zostante na ceste s cenovo dostupnými a spoľahlivými pneumatikami Marshal od vášho online špecialistu pre pneumatiky - pneumatikypriamo.com. Kúpené produkty budú dodané rýchlo a spoľahlivo na adresu ktorú si vyberiete. Vyberte si z našich dostupných platobných metód, vrátane bankového prevodu, kreditnej karty a PayPal – u, a objednajte dnes pre dlhotrvajúcu jazdnu spokojnosť!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby