Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Matador - skvelé ceny, šťastná jazda

Matador

Matador je seriózny Slovenský výrobca pneumatík, ktorý exportuje svoje výrobky do viac než 80 krajín po celom svete - najmä do Nemecka, Veľkej Británie, USA a Ruska. Spoločnosť má dlhú históriu, začínajúcu v roku 1925, a je dnes vo vlastníctve Continental AG, jedno z najväčších mien v spracovateľskom priemysle pneumatík. Pneumatiky Matador sú vhodné pre strednú cenovú triedu a tvoria dôležitú súčasť stratégie koncernu Continental pre súťaž v tomto vysoko spornom trhovom sektore.

Štál sa súčasťou koncernu Continental ktory poskytol Matador prostriedky na rozvoj jej výrobných kapacít a prístup k najnovším technológiám, tvoriac dnešné pneumatiky Matador vysoko konkurencieschopnými z hľadiska kvality a ceny. Široká škála produktov sa ponúka, vrátane pneumatík pre osobné autá, SUV, ľahké nákladné automobily, nákladné autá a off-road pneumatiky.

Kvalita, ktorú ktorú ste si zaslúžili, za veľmi rozumnú cenu

letné pneumatiky Matador sa snažía vyhovieť všetkým motoristom, bez ohľadu na čom jazdia. Matador MP16 Stella 2 zaisťuje bezpečnosť a hospodárnosť pre malé a kompaktné vozidlá, MP44 Elite 3 je pohodlná, dobre vyvážená voľba pre stredné a veľké autá, a MP46 Hectorra 2 bol navrhnutá tak, aby vyhovovala výkonu športových a luxusných automobilov. Matador MP52 Nordicca Basic a MP59 Nordicca sú vynikajúce možností pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivé zimné pneumatiky, a MPS320 Maxilla zaisťuje jazdné pohodlie a ovládanie pre dodávkove automobily.

Na pneumatikypriamo.com , máme veľký výber pneumatík Matador v rôznych veľkostiach, vhodných pre takmer akékoľvek vozidlo alebo model - to všetko za bezkonkurenčné ceny. Objednajte teraz, a využite vynikajúcu hodnotu a skvelé zákaznícké služby!