Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Michelin

Michelin je jednou z najznámejších značiek v každom odvetví, a dôsledne členom klubu - top svetových troch výrobcov pneumatík. Popredný poskytovateľ vysoko kvalitného originálneho zariadenia a prémiových pneumatík, Michelinu je skutočne nepochybniteľná značka pre kvalitu-vedomých vodičov.

Mnohí z nás sa rozhodnú pre sezónnu výmenu pneumatík pripraviť svoje vozidlá pre teplejšie a, respektíve, chladnejšieh mesiace. Avšak, moderné celoročné pneumatiky sa stali tak efektívne, a zákazníci stále viac a viac dávajú prednosť týmto pneumatikám než iným - a to najmä v oblastiach, kde zima prináša dážď a chladné počasie, ale nie veľké množstvo snehu a cesty sú všeobecne dobre udržiavané. Kým modely pneumatík Michelin sú typicky buď letné alebo zimné odborníci sa zameriavajú na ich skvelý výkon. Univerzálne celoročné pneumatiky sú tiež k dispozícii.

Vynikajúce jazdné vlastnosti za každého počasia, s celoročnými pneumatikami Michelin

Ak je kvalita na vrchole zoznamu, Michelin Pilot SPORT A/S Plus iste uspokojí Vaše očakávania. Táto ultra-vysoko výkonná celoročná pneumatika ponúka vynikajúcu priľnavosť na suchom i mokrom asfalte, v pozoruhodne širokom rozsahu teplôt. Na snehu, správanie vyvážených pneumatík vzbudzuje dôveru pri bežnej jazde. - Temperamentná jazda na ľade a zasnežených vozovkách je kvalitnejšia s jednými z vyhradených zimných pneumatík Michelin

pneumatikypriamo.com ponúka celoročné prémiové pneumatiky po veľmi konkurencieschopných cenách , a naše vynikajúce služby zákazníkom možu dodať ešte väčšiu hodnotu kvality pneumatík Michelin. Tiež, dodanie na území Slovenska je úplne zdarma, ak si teraz objednáte dve alebo viac pneumatík v našom internetovom obchode!

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby