Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Pneumatiky Mitas - za dôveru, aby sa vynaložilo ešte väčšie úsilie

Mitas

So sídlom v Českej republike, Mitas je jedným z popredných európskych výrobcov terénnych pneumatík, pneumatík pre poľnohospodárske, priemyselné stroje a motocykle. História Mitas začína v roku 1930, kedy výroba pneumatík začala v Prahe, hlavnom meste vtedajšieho Československa a v Zlíne. V súčasnej dobe Mitas prevádzkuje tri výrobné závody v Českej republike, jeden v Srbsku a jeden v USA (v Charles City, Iowa).

Mitas poskytuje komplexnú škálu kvalitné radiálnych a diagonálnych pneumatík na faremné stroje a prívesy, a rôzne priemyselné a OTR pneumatiky - ponúkané na pneumatikypriamo.com za prijateľné ceny. Bez ohľadu na stroj - mocné traktory, stroje na prípravu poľa, kombajny, veľkokapacitné vozy, lesné traktory, dobývacie stroje, kompaktné nakladače, stroje na lámanie, dokonca aj motocykle - môžete sa spoľahnúť na pneumatiky Mitas pre účinnosť v najnáročnejších prostrediach.

Otužilé produkty pre použitie v extrémnych podmienkach, za vynikajúce ceny

Mitas široka škála prémiových radiálnych poľnohospodárskych pneumatík poskytuje riešenie pre všetky poľnohospodárske aplikácie, ako napríklad SuperFlexionTireséria, AC 85 a AC 90 série pre aplikácie za plodiny v riadkoch a AC 75 a AC 65 série zo širokou stopou. Pre priemyselné vozidlá, Mitas vyrába radiálne a viacúčelové produktovej rady predstavujúc viacúčelové OTR pneumatiky a špeciálne modely pre čokoľvek od vysokozdvižných vozíkov a odhŕňačov po zemné stroje a žeriavy.

Pre milovníkov jednostopových vozidiel, Mitas ponúka visoko kvalitné pneumatiky, ako je nová séria Sport Force a rôzne modely pre skútre, rovnako ako pretekárske motocykle off-road, enduro, kros a motocykle pre závodenie na ceste. Objednajte teraz pneumatiky Mitas z pneumatikypriamo.com, kde je hodnota za vaše peniaze vždy hlavnou prioritou!