Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Celoročné pneumatiky Nankang

Nankang je značka pneumatík z Taiwanu, ktorá je na trhu viac ako štvrť storočia. Ponúka produkty za vynikajúcu hodnotu v penaznych pomeroch, vo veľkostiach až 24 palcov. Cenovo-vedomí vodiči predovšetkým s najväčšou pravdepodobnosťou zistia že sú celoročné pneumatiky Nankang veľmi lákavé, a sú k dispozícii pre nákup na pneumatikypriamo.com. Investície do týchto produktov predstavujú niekoľko výhod. Po prvé, pneumatiky sú k dispozícii na našom internetovom obchode za veľmi prijateľné ceny. Na druhú stranu, môžu celoročné pneumatiky môžu ušetriť Vaše problémy a peniaze tým, že sa vyhnete polročnéj výmene pneumatík, pretože budete môcť používať rovnakú sadu pneumatík po celý rok. Veľmi odporúčaný celoročný model je Nankang N-607. Jeho vysoké bezpečnostné rezervy sa zjavujú za všetkých cestných podmienok. Pneumatika poskytuje dobrý výkon na mokrej vozovke, ale rovnako tak je príslušná na suchých alebo zasnežených cestách. Špeciálne centrálne umiestnené behúň zobrazuje 3D zárezy, ktoré významne prispievajú k dosiahnutiu dobrej trakcie na zasnežených povrchoch. Početné Lamelárna vonkajšie očká zabezpečujú kratšiu brzdnú dráhu na ľade, čo umožňuje Nankang N-607 konkurovať aj špecializovanými zimnými pneumatikami. V každom prípade, v dnešnej dobe dobré celoročné pneumatiky už nie sú len kompromisné riešenie, ale sú skôr stále rozumné alternatívy pre špecializované letné a zimné pneumatiky vo väčšine situácií.

Cenovo dostupné celoročné Nankang pneumatiky

Dezén tejto Nankang celoročnéj pneumatiky zobrazuje štyri hlboké obvodové drážky pre dážď, ktoré aktívne pôsobia proti aquaplaningu. Veľké očká umiestnené na ramenách maximalizuju stabilitu jazdy a vedú k dobrému zaobchádzaniu v zákrutách. Okrem toho, dobrá tuhosť konštrukcie N-607, zaisťuje rovnomerné rozširovanie zaťaženia, čo prospeje ako výkonnosti tak aj trvanlivosti. Valcovaný hluk je sotva počuteľný, takže jazdné pohodlie je ďalší dobrý predajný bod pre tento model. Existuje veľa dôvodov, aby ste zvážili Nankang pneumatiky - nákladova a čo je dôležitejšie, výkonná dostupnosť za takúto rozumnú cenu presvedčila mnohích vodičov rozhodnúť sa pre N-607 znova a znova.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby