Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Často Kladené Otázky

 1. Ako dodávate a čo sa stane v prípade, ak nie som doma?
 2. Ako sa dostanem k mojim pneumatikám?
 3. Ako sa dozviem o presnom dodacom termíne? 
 4. Dodávate tiež do iných krajín?
 5. Čo sa stane, ak balíková služba tovar nedodala? Obdržím náhradné pneumatiky?
 6. Čo sa stane, ak sa dodávka oneskorí?
 7. Je možná dodávka na inú adresu?
 8. Kto mi pneumatiky dodá?
 9. Môžem dodací termín posunúť? 
 1. Ako dodávate a čo sa stane v prípade, ak nie som doma?

  Pre nás dodávajú kuriérske služby DPD a GLS. Ak nie ste doma, pokúsi sa vodič odovzdať pneumatiky napr. u Vašich susedov. Ak sa to nepodarí, zanechá Vám odkaz (správu o doručení), a potom sa môžete priamo spojiť s dodávacou firmou. 2. Ako sa dostanem k mojim pneumatikám?

  V priebehu objednávacieho postupu budete musieť vyplniť dodaciu adresu. Tu máte možnosť nechať zaslať dodávku tovaru a faktúru na rôzne adresy. Pokiaľ nemôžete alebo nechcete prijať dodávku na Vašej adrese bydliska, dodáme Vašu objednávku aj na inú adresu (takzvaná dodacia adresa). Aj v tomto prípade pošleme faktúru na Vašu fakturačnú adresu. Ako dodaciu adresu môžete udať ľubovoľnú adresu, napr. Vašu dielňu, jedného z našich montážnych partnerov, čerpaciu stanicu atd. Prepravné náklady sú tak či tak už zarátané, za tento servis nemusíte nič extra doplácať. 3. Ako sa dozviem o presnom dodacom termíne? 

  Akonáhle objednaný tovar opustí náš sklad, obdržíte e-mail, v ktorom Vám oznámime predpokladaný termín dodania. Presný čas Vám žiaľ nemôžeme oznámiť, keďže balíkové služby DPD a GLS preberajú doručenie za nás.   4. Dodávate tiež do iných krajín?

  Naše produkty dodávame samozrejme aj do iných krajín. Prehľad nájdete v dolnej časti stránky pneumatikypriamo.com. Ak chcete objednať väčšie množstvo pneumatík (viac ako 10 kusov), môžeme sa na mimoriadnych cenách dohodnúť s našim transportérom/dopravníkom. V tomto prípade nám pošlite e-mail na adresu pneumatikypriamo@delti.com . 5. Čo sa stane, ak balíková služba tovar nedodala? Obdržím náhradné pneumatiky?

  Ak balíková služba pneumatiky nedodala, obdržíte samozrejme obratom náhradu. Informujte nás, prosím, s udaním čísla Vašej objednávky (č. RD) e-mailom na adresu pneumatikypriamo@delti.com alebo telefonicky na čísle 233 456 398.

 6. Čo sa stane, ak sa dodávka oneskorí?

  Ak by sa na základe problémov s dodávkami výrobcu doručenie objednaného tovaru oneskorilo, budeme Vás o tom okamžite informovať a zároveň Vám ihneď predložíme alternatívnu ponuku, ktorá je k dispozícii. 7. Je možná dodávka na inú adresu?

  Na území Slovenskej Republiky dodávame na každú požadovanú adresu: priamo zákazníčke príp. zákazníkovi, na alternatívnu adresu alebo jednému z našich montážnych partnerov. 8. Kto mi pneumatiky dodá?

  Náš tovar je dodávaný nemeckou balíkovou službou DPD (Deutsche Paketdienst) a General Logistics Systems (GLS). 9. Môžem dodací termín posunúť? 

  Ak sa pneumatiky už nachádzajú na prepravnej ceste k Vám, nemôžeme žiaľ dodací termín posunúť, pretože plánovanie trasy poverenej balíkovej služby sa uskutočňuje nezávisle od nás (Prosíme Vás, overte možnosť prevzatia tovaru inou osobou napr. susedom). Ak by balíková služba nikoho nezastihla, obdržíte správu s novým dodacím termínom ako aj s kontaktným telefónnym číslom.