Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Často Kladené Otázky

 1. Ako nájdem najbližšiu montážnu stanicu?
 2. Kto mi namontuje pneumatiky?
 3. Môžem nechať dodať pneumatiky ku každému montážnemu partnerovi? 
 4. Musím ako zákazník pred dodaním informovať montážnu stanicu?
 5. Nemôžem nájsť žiadnu montážnu stanicu v mojej blízkosti, nechcem ale, aby pneumatiky boli dodané ku mne domov. Môžete mi pomôcť? 
 1. Ako nájdem najbližšiu montážnu stanicu?

  Tu sa ide k Hľadanie montážneho partnera , zadajte jednoducho poštové smerovacie číslo, mesto a predvoľbu a obdržíte príslušnú ponuku montážnych partnerov.
  Máte predsa problémy pri hľadaní Vášho montážneho partnera? Radi Vám pomôžeme. Pošlite nám, prosím, popis Vášho problému e-mailom na adresu pneumatikypriamo@delti.com alebo nám zavolajte na telefónne číslo: 233 456 398.

 2. Kto mi namontuje pneumatiky?

  Máme k dispozícii plošnú sieť partnerských dielní. Máte možnosť nechať dodať Váš tovar priamo k našim montážnym partnerom. Vyhľadajte jednoducho v priebehu objednávacieho postupu dielňu vo Vašej blízkosti a dohodnite si potom termín montáže. 3. Môžem nechať dodať pneumatiky ku každému montážnemu partnerovi? 

  Zásadne môžete nechať dodať pneumatiky ku všetkým montážnym partnerom, ktorí sú u nás uvedení. Inak na toto upozorňujeme na našej stránke u príslušných montážnych staníc. 4. Musím ako zákazník pred dodaním informovať montážnu stanicu?

  Naši montážni partneri obdržia od nás automaticky správu, akonáhle Vaša dodávka opustila náš sklad. Prosím, dbajte na to, že táto možnosť je Vám k dispozícii , ak ste pri Vašej objednávky zvolili príslušnú alternatívu dodania "Dodávka k montážnemu partnerovi". Z bezpečnostných dôvodov Vám odporúčame, aby ste sa paralélne skontaktovali s montážnym partnerom a informovali ho o tom, že bude pre Vás dodaná dodávka od pneumatikypriamo. Na presnom montážnom termíne sa potom môžete dohodnúť priamo s dielňou. 5. Nemôžem nájsť žiadnu montážnu stanicu v mojej blízkosti, nechcem ale, aby pneumatiky boli dodané ku mne domov. Môžete mi pomôcť? 

  Ponúkame Vám možnosť dodať tovar do Vašej "osobnej" dielni alebo na inú, Vami požadovanú adresu. Vaša fakturačná adresa a dodacia adresa sa nemusí zhodovať.