Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Často Kladené Otázky

 1. Akým spôsobom môžem u Vás platiť?
 2. Čo znamená IBAN?
 3. Je platobný styk kreditnou kartou bezpečný?
 4. Môžete zaručiť, že ceny sa nebudú zvyšovať? 
 5. Obsahujú ceny DPH a prepravné náklady?
 1. Akým spôsobom môžem u Vás platiť?

  Ponúkame Vám platbu bankovým prevodom alebo kreditnou kartou.

  Pri tomto druhu platby sa platba uskutoční ešte pred obdržaním tovaru. Pritom nemáte pred zaplatením možnosť overiť, či je tovar bezchybný. 


  - Platba kreditnou kartou
  Tu zadáte číslo Vašej karty a dátum jej platnosti. Po preverení Vašich údajov sa okamžite zariadi dodávka objednaného tovaru.

  - Uhrádzajte jednoduchšie a bezpečnejšie cez PayPal na paypal_eur@delti.com.

  - Platba na dobierku

  - Bitcoinová Platba - Potrebujete Osobnú Bitcoinovou Peňaženku vo forme mobilnéj aplikácie alebo počítačového programu. Platba sa uskutočňuje zadaním adresy a sumy, ktorá sa má zaplatiť. Bitcoins môžete získať ako platbu za tovar alebo služby, môžete si ich kúpiť cez Bitcoin výmenu, alebo výmenou s inou osobou, alebo vlastným ťažením.

  - Sofort Banking

  - Trustly

  - Platba vopred bankovým prevodom 


 2. Čo znamená IBAN?

  Skratka IBAN znamená "International Bank Account Number". Toto číslo sa v Nemecku skladá z 2-miestneho kódu krajiny "DE", 2-miestnej kontrolnej číslice, 8-miestneho kódu banky (napr. 25050299) a 10-miestneho čísla účtu, pričom kratšie čísla účtu sú doplnené nulami. (Zatiaľ čo v Nemecku pozostáva číslo IBAN z 22 číslic, môže mať v iných krajinách až 30 miest.). Výhoda čísla IBAN je, že pomocou jednotného kódovania chybne zadané čísla účtu môžu byť rýchlo evidované a tým sa zabráni zdržaniu platby. Rozdiely existujú vzhľadom na papierové a elektronické formáty. Pri papierovom formáte sa označenie "IBAN" umiestni pred číslo a vykoná sa rozdelenie do 4-miestnych blokov, zatiaľ čo pri elektronickom prevode sú číslice písané spolu. Príklad papierového formátu: IBAN DE89 3705 0299 1234 5678 90. Príklad elektronického formátu: DE89370502991234567890. Keďže svetové prispôsobenie sa novému štandardu bude pravdepodobne ešte nejaký čas trvať, mali by ste zatiaľ aj naďalej zadávať kód banky SWIFT/BIC príjemcu. 3. Je platobný styk kreditnou kartou bezpečný?

  Áno! Leda, že poskytnete neoprávnený prístup k údajom Vašej kreditnej karty. Medzičasom existuje veľa obchodníkov, ktorí optimálne kódujú údaje Vašej kreditnej karty, tak že zneužitie Vašich údajov na ceste medzi Vašim počítačom a adresátom nie je možné. Naše kódovanie - SSL - Secure Socket Layer - patrí toho času k najlepším. 4. Môžete zaručiť, že ceny sa nebudú zvyšovať? 

  Ceny na medzinárodnom trhu s pneumatikami sú závislé od ponuky a dopytu\ denných kurzových zmien napr. medzi dolárom a eurom vplývajú priamo na ceny pneumatík. Spoločnosť Delticom sa pritom snaží o čo najlepšiu cenu pre Vás! O zaručenej cene sa môžete informovať v našich platných ponukách. 5. Obsahujú ceny DPH a prepravné náklady?

  Zobrazené ceny už obsahujú slovenskú DPH a prepravné náklady na území Slovenskej Republiky. Aktuálne dodacie a platobné podmienky nájdete na tu.