Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Často Kladené Otázky

 1. Ako mám postupovať v prípade, keď je dodaná pneumatika poškodená?
 2. Platia vo virtuálnom obchodnom dome rovnaké práva ako v reálnom obchodnom dome?
 1. Ako mám postupovať v prípade, keď je dodaná pneumatika poškodená?

  Informujte nás o tom a potom od nás obdržíte reklamačný formulár. Tento nám potom kompletne vyplnený a podpísaný pošlite späť. Reklamovaný tovar pošleme výrobcovi k posúdeniu. Zároveň pre Vás objednáme náhradnú pneumatiku s novým číslom objednávky. Keďže náhradnú dodávku neúčtujeme, neobdržíte za reklamovanú pneumatiku žiadny dobopis. Toto pravidlo platí s výhradou odmietnutia reklamácie výrobcom. V tomto (skôr ojedinelom) prípade náhradu dodatočne vyúčtujeme. 2. Platia vo virtuálnom obchodnom dome rovnaké práva ako v reálnom obchodnom dome?

  Ak je výrobok chybný alebo má nejaké nedostatky, môžete ho samozrejme v priebehu záručnej doby reklamovať. Záručná doba pre náš tovar je 24 mesiacov, a začína sa v deň doručenia. 

  Kontaktujte najskôr náš zákaznícky servis prostredníctvom e-mailu  pneumatikypriamo@delti.com, faxu 0049 89 20 80 80 839 alebo na našej hotline 233 45 63 98 (od pondelka do piatku od 7 do 22 hodiny). Obdržíte od nás reklamačný formulár. Tento nám potom kompletne vyplnený a podpísaný pošlite späť. 

  Reklamovaný tovar pošleme výrobcovi k posúdeniu.

  Upozornenie: Prosím neposielajte žiadne pneumatiky na adresu sídla v Hannoveri. Na tomto mieste nemôžeme prijať žiadne pneumamtiky.
  U eventuálnych reklamácií už namontovaných pneumatík sa prosím obráťte na montážny servis.