Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Často Kladené Otázky

 1. Kde môžem aktualizovať moje údaje a ceny ako montážny partner?
 2. Kde sa môžem prihlásiť ako montážny partner?
 3. Máte špeciálne ceníky pre obchodníkov?
 1. Kde môžem aktualizovať moje údaje a ceny ako montážny partner?

  Tu môžete kedykoľvek zmeniť a doplniť údaje Vašej dielne. Prosím, zohľadnite:
  Čím je Váš profil ucelenejší a výraznejší, tým viac sa zákazníci budú na Vás obracať. Vaše prístupové údaje ste už po Vašej registrácii ako montážny partner obdržali prostredníctvom e-mailu. Ak by ste mali problémy pri prihlásení obráťte sa pomocou e-mailu na adresu: montage-sk@delti.com 2. Kde sa môžem prihlásiť ako montážny partner?

  Máme dve internetové stránky, ktoré by mohli byť pre Vás ako montážneho partnera alebo aj ako obchodníka zaujímavé. Tu sa môžete prihlásiť ako montážny partner. Potom budete bezplatne zaznamenaný do nášho vyhľadávača ako montážna stanica.

  Aby ste mohli ako obchodník alebo majiteľ dielne profitovať z našich podmienok, prihláste sa, prosím na našej internetovej stránke www.pneumatiky123.sk. Na to je potrebný živnostenský list. Prosím, dbajte na to, že kvôli vysokému dopytu, môže spracovanie Vášho prihlásenia trvať približne 7 pracovných dní. 3. Máte špeciálne ceníky pre obchodníkov?

  Aby ste ako obchodník mohli profitovať z našich podmienok, prihláste sa na našej internetovej stránke www.pneumatiky123.sk. Kliknite na "Prihlásiť sa" a potom na "Tu sa ide k prihláseniu". Po prečítaní a akceptovaní ("Akceptujem") Všeobecných obchodných podmienok, vyplňte, prosím, zobrazený formuláť a pošlite nám ho. Po pribl. 7 pracovných dňoch obdržíte Vaše osobné heslo, pomocou ktorého sa môžete prihlásiť na našej stránke www.pneumatiky123.sk.