Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Váš Pontiac

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Americká značkaPontiac bola založená v roku 1926., a mnoho rokov bola zástupcom GM športovej divíze. Tento brend je o niečo populárnejší v Kanade, ako rozpočtová značka. Aj keď sa výroba Pontiaca skončila, charizmatickost ich vozidiel pretrváva.
Pri výbere vhodných pneumatk pre Pontiac, mali by ste zvážiť niekoľko dôležitých aspektov: brzdnú dráhu na rôznych povrchoch, manipuláciu za sucha a mokra, hladinu hluku, energetickú účinnost, opotrebenie behúňa, a všetcim dôležitý pomer cena-kvalita. Môžete si nájsť kvalitné pneumatiky, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky na pneumatikypriamo.com. Pre Pontiac Solstice alebo Trans Sport, môžeme Vám ponúknuť veĺký výber pneumatík v rôznych veľkostiach, na od výrobcov , ako sú Goodride , Firestone, Nankang, a mnoho ďalších.

Ak si chcete zabezpečiť a objednať zodpovedajúcu veľkosť pneumatík pre Vaše vozidlo, prosím overte si to v Technickom preukaze, alebo preverťe veľkosť nápisu na bočných stenách Vašich starých pneumatík.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.