Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

0042 1233 456 3980042 1233 456 398

Pneumatiky pre Porsche

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Rok výroby / typ:
Séria / Verzia:

Porsche pre mnoho vodičov predstavuje ideálny príklad pre športové vozidlá. Porsche zažil svoj veľký prielom v roku 1963. keď bol model Porsche 911 predstavený prvýkrát. V súčasnej dobe automobilka ponúka modely:

  • Porsche 911
  • Porsche Carrera GT
  • Porsche Boxster
  • Porsche Cayman
  • Porsche Panamera
  • Porsche Cayenne

Jedná sa o modely vozidiel, populárne v celom svete, a pre každý typ existujú vhodné pneumatiky pre Porsche.

Aktuálne rozmery pre pneumatiky pre Porsche

Ako jeden z mála výrobcov automobilov Porsche sa aktívne podieľa na rozvoji pneumatík. Podnik zverejňuje v pravidelných intervaloch vydania pre normálne pneumatiky a zimné pneumatiky pre všetky nové vozidlá. Okrem toho,Porsche kladie určité predvolené nastavenie pre vyspelých výrobcov. Pneumatiky, ktoré úspešne prešli testy sú označené písmenom N. Na populárne Porsche 911 automobilka dáva pneumatiky od výrobcu Dunlop. Okrem toho, Porsche Boxster je tiež vybavené Dunlop pneumatikami. Porsche tiež spolupracuje s Bridgestone v oblasti rozvoja podnikania s pneumatikami. Zvyčajne sú pneumatiky pre Porsche 19 palcové. Podľa modelu pneumatiky pre Porsche možu byť vyrobené až do 17 palcov.

Jazdite bezpečne s pneumatikami pre Porsche

Pokiaľ sa rozhodnete pre pneumatiky pre Porsche, môžete si byť istí, že budú splnené všetky požiadavky na športovú jazdu. Naše prvotriedne pneumatiky sú vhodné ako pre mokrú, tak pre suchú vozovku a majú dokonalú presnosť pri riadení. Navyše, pneumatiky pre Porsche majú veľmi dobré správanie v zákrutách.

Máte otázky? Potrebujete radu?
Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.