Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK
Stav objednávky x
Odhlásiť sa

Zimné pneumatiky Pirelli

Cestujte bezpečne so zimnými pneumatikami Pirelli

Taliansky výrobca pneumatík Pirelli je dobre známy rokmi ako výrobca vysoko kvalitných zimných pneumatík, a najnovšíe série ponúkajú skvelú zimnú pneumatiku pre každý typ automobilu. Či je jazda na malom alebo na aute strednej triedy, športová jazda, alebo auto s 4WD – zimné pneumatiky Pirelli ideálne pripravia vodičov do extrémnych podmienok, ako čo je sneh a ľad.

Pirelli: popredná technológia pre maximálnu bezpečnosť

Produktová séria Snowcontrol prináša maximálny jazdný komfort a dokonalú kontrolu nad vlastným vozidlom pre vodičov. Zimné pneumatiky Pirelli majú smerový dezén s obvodovými pozdĺžnymi drážkami. Drážky usmerňuju vodu spoľahlivo preč a zaručujú plynulú manipuláciu auta, keď čelí riziku aquaplaningu. Optimálna trakcia - vďaka šikmo ozubením hranam blokov dezénu a konvergujúcim tyčam behúňa - umožňuje bezpečnú jazdu na snehu a zaručuje krátku brzdnú dráhu aj na cestách, ktoré sú často pokryté snehom. Presne to, čo by ste očakávali od kvalitných pneumatík Pirelli!

Pirelli Snowsport pre jazdu so športovými ambíciami

Zimné pneumatiky serie Snowsport bol vyvinutý s ambiciózneho vodiča. Asymetrické zimné pneumatiky Pirelli sú perfektné pre vysoko výkonné vozidlá strednej triedy, rovnako ako pre jedálenské vozne a športové vozidla. Pirelli vybavila tento sortiment zimných pneumatík s novým, inovatívnym systémom lamiel. Geometrické umiestnenie dezénových tyčí zaisťuje bezpečnú jazdu a brzdenie.

Žiadne riziko od aquaplaningu

Aquaplaning je jedným z najnebezpečnejších rizík pre vodiča. Zimné pneumatiky Pirelli sú mimoriadne dobre pripravené na riešenie týchto problémov. Každá pneumatika má štyri široké pozdĺžne drážky aby veľmi efektívne rozptýluje vodu. Opäť Pirelli prekvapil s inovatívnou technológiou.Vodiči môžu počítať so spoľahlivosťou zimných pneumatík Pirelli a vynikajúcím výkonom za každej situácie.

Najlepšie výsledky testov zimných pneumatík Pirelli

Rovnako ako v mnohých predchádzajúcich rokoch, zimné pneumatiky Pirelli opäť presvedčili v mnohých testoch. Silný nemecký autoklub ADAC považuje Pirelli Snowcontrol pneumatiku série 3 za veľmi dobre vyváženú pneumatiku pri testovaní počas ich každoročného preskúmania 2012. Obzvlášť na mokrej vozovke, táto zimná pneumatika úplne presvedčila recenzentov počas testu ADAC. Navyše, testery ocenil zimná pneumatika je nízke opotrebenie. Navyše, skúšajúci ocenili zimnú pneumatiku ako pneumatiku s nízkym opotrebením a prasknútim. Nízka spotreba paliva, rovnako ako skvelé jazdné vlastnosti na snehu zo zimných pneumatík Pirelli robia odporúčaným výrobkom.Iné časopisy a “Stiftung Warentest” – známy nemecký úrad pre testy spotrebného tovaru – ohodnotili tieto zimné pneumatiky Pirelli a boli spokojný. Pneumatika ukázala veľmi dobrú ovládateľnosť za vlhkých podmienok a pri ""jazde na roztopenom snehu"" zimné pneumatiky Pirelli dokonca získali miesto na najvyšších pozíciách. Brzdná dráha bola výrazne podpriemerná a to ako pri brzdení na mokrom povrchu a snehu.

široký výber vo vysokej kvalite:

  • Viac ako 100 znaciek pneumatík, napríklad: Bridgestone, Continental, Goodyear, Avon, Michelin, Nexen a tiež mnoho dalších
  • Viac ako 35.000 druhov pneumatík vo všetkých online-obchodoch
  • Dodávame pneumatiky len tej najlepšej kvality

rýchla a pohodlná obsluha:

  • Online objednávky: 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Dodanie pneumatík od 7 do 10 pracovných dní
  • Dobierka na Vašu adresu alebo do jedného z mnohých servisov vo Vašej blízkosti, ktoré Vám pneumatiky zamontujú
  • Môžete si vybrat jeden zo 7 spôsobov platby