Stav objednávky x
Odhlásiť sa

1233 456 3981233 456 398

Pneumatiky Radar – smerujú cestu vpred

Radar

Značka Radar vznikla v roku 2006 spoločnosťou Omni United založenou v Singapure, a od tej doby získala stabilnú trhovú prítomnosť vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Pneumatiky Radar sú navrhnuté domácimi výskumnými a vývojovými tímami a vyrobené s použitím kvalitných materiálov a pokročilých výrobných systémov. Hlavné priority spoločnosti patria vývoju produktov vysokéj hodnoty za peniaze a zodpovednosti voči životnému prostrediu.

Pneumatiky Radar používajú zlúčeniny bohaté kremíkom pre nižší valivý odpor a vyššiu účinnosť paliva, as rovnako ako oleje bez PAH, aby zodpovedali tým najnáročnejším normám a predpisom EÚ. Výrobca má početné certifikáty kvality, vrátane Európskeho ECE a amerického ministerstva dopravy.

Zameranie na bezpečnosť a udržateľnosť s pneumatikami Radar z pneumatikypriamo.com

Radar ponúka celý rad pneumatík pre osobné automobily, SUV a ľahké nákladné automobily. Radar Rivera PRO2 je model pre výkon v lete, a ak potrebujete ešte väčšiu kontrolu je Dimax R8 vlajkovou značkou výkonnéj pneumatiky. Rozmanitý Radar RPX produktový rad zahŕňa modely ako sú ekonomický a dlhotrvajúci RPX500 a RPX700 a dynamický RPX800. Univerzálna RPX900 je ekologický celoročný putovný model a RPX10 a RPX20 patria výkonným celoročným all-výklenkom, spolu s Radar Verenti R6. Pre chladné obdobie, tiež zvážite Radar Celzia RWX1 zimnú pneumatiku. Vodiči SUV majú tiež z čoho vyberať. Radar Renegade rad zahŕňa diaľničné modely, modely pre všetky terény, rovnako ako agresívne terénne modely, zatiaľ čo viac cestovno-orientované výrobky, ako je Rivera GT10 určená pre menej odvážnych jazdcov.

Kúpte teraz online pneumatiky Radar za neuveriteľné ceny, na pneumatikypriamo.com! Pre ďalšie zvýšenie hodnoty vášho nákupu, doprava je úplne zadarmo pri objednaní dvoch alebo viacerých pneumatík.